Stratis Nedir STRAX Al

BitTurk
Stratis Nedir STRAX Al

Stratis nedir STRAX alımını makalemizde açıklıyoruz. Stratis (STRAT), Stratis platformu tarafından üretilen bir kripto para birimidir. STRAT’ın amacı, Stratis ağında basit ve ucuz işlemler yapmak için blok zincir teknolojisini kullanmak isteyenlerin bu şifreli para birimini kolayca ve güvenle kullanabilmeleridir. STRAT, ücretsiz işlemlerin yanı sıra kullanıcılara farklı hizmetler de sunmaktadır. STRAT, kullanıcılarına danışmanlık ve yardım hizmetleri sunmakta, blockchain teknolojisini kullanmak isteyen şirketlere, hangi fonksiyonları kullanıp kullanmamaları gerektiğini ve uygulama konularında tavsiyelerde bulunmaktadır. Stratis nedir sorusunun cevabına gelince, üçüncü tarafların kendi ağlarında farklı türde blok zincirleri oluşturmasına izin verir. Blok zinciri, Stratis blok zinciri altyapısında güvenlidir ve kullanıcı gereksinimlerine göre çeşitli düzenlemeler sağlanabilir. Ayrıca Stratis Blockchain’ini kullanan şirketler Ethereum ve Waves gibi önceden var olan Blockchain’lerin özelliklerinden de faydalanabiliyorlar.

Stratis Nasıl Çalışıyor?

Stratis platformunun çalışma anlayışı şu şekildedir; şirketlerin kendi blockchain tabanlı uygulamalarını oluşturmalarına olanak sağlayarak geliştirme sürecini basitleştirmeyi amaçlamaktadır. Stratis ayrıca, blockchain teknolojisinin çalışma alanını genişletmek gibi katkı projeleri üretmek için uygun bir platformdur. Stratis, üçüncü tarafların kendi ağlarında farklı türde blok zincirleri oluşturmasına izin verir. Blok zinciri, Stratis blok zinciri altyapısında güvenlidir ve kullanıcı gereksinimlerine göre çeşitli düzenlemeler sağlanabilmektedir. Ayrıca bazı müşteriler yan zincire erişebilir. Ek olarak, kolaylık sağlamak için Stratis ağında oluşturulan yan zincire bağlanarak benzersiz blok zinciri uygulamaları başlatabilirler.

Stratis Nasıl Satın Alınır?

Stratis satın almak için BitTurk’e kayıt olun. Ardından banka hesabınızdan, BitTurk’e Türk Lirası gönderin.

BitTurk’te Stratis alım işlemleri yapabilirsiniz. Gerekirse BitTurk hesabınıza kendi adınıza ait banka hesabınızdan Havale ve ya EFT ile TL yatırabilirsiniz.

Ayrıca BitTurk‘te düşük komisyon oranları ile STRAX ticareti yapabilirsiniz.

STRAX alt yapısı gereği bankalardan farklı çalışır. Kullanıcılar ayrıca STRAX ile bankalara ihtiyaç duymadan birçok finansal işlemi yapabilmektedir.

STRAX satın almak için hemen BitTurk’e kayıt ol.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.