StarLink (STARL) Nedir?

BitTurk
StarLink (STARL) Nedir?

StarLink (STARL) nedir bu makalemizde açıklıyoruz. STARL, topluluk ile birlikte hareket eden, merkezi olmayan bir projedir. Yerel kripto para birimi STARL coindir. Coin, LEASH dağıtımcısı ile yanlışlıkla başlatıldıktan sonra STARL, bunu topluluğa ait bir projeye çevirmiştir.

StarLink oyun, eğlence ve eğitim alanları için bir merkez halindedir. Aynı zamanda gerçek dünyadan sanal gerçekliğe bağlı unsurların temsilleri olarak diğer NFT’lere yeni görsel-işitsel uyarlamalara da imkan veren bir kripto ağıdır. 

STARL Tokeni sanal bir uzay istasyonu olan “StarL Metaverse’den” sanal araziler satın alınabilen bir yatırım aracıdır. Aynı zamanda sistemde uydular, sanal reklam panoları, uzay modülleri ve Station care satışları yapılmaktadır. Özellikle dijital gayrimenkuller meşru bir varlık sınıfında olduğundan yatırımcılar için ilgi görmektedir. 

Projenin Amacı:

Projenin temel amacı, yeni finansal bir model olarak gerçek vizyonunu genişletmektir. Aynı zamanda blockchain ve ademi merkeziyetçiliğin kuvvetini kullanmaktır. Bu sayede de Star Metaverse olarak tanımlanan bir evren inşa edebilmektedir. StarLink, sahiplerinin farklı sanal alan varlıkları ile etkileşim halinde olmasınada olanaklar tanınmaktadır. 

StarL ekosistemi yatırımcılarının sanal uyduları, uzay araçlarını ve arazilerini alım-satım işlemleri ve takas yapılmaktadır. 

Avantajları:

STARL token avantajları;

  • Diğer sanal varlıklarını temsil etmekte olan uyduları ve Star Metaverse’in takas-devir işlemlerini dijital varlıklar NFT olarak kullanıcılarına sunmaktadır.
  • Oyunlaştırılmış bir “3D sanal uzay metaversesi” StarLink ekosisteminin ayrılmaz bir parçasıdır.
  • Proje üzerinde kullanıcılar STARL coinler ile oylamalara katılım sağlanmaktadır.
  • Ethereum tabanlıdır. ERC-20 cüzdanlarında güvenle saklanmaktadır.

Sitemizdeki diğer blog yazılarını okumayı unutmayın.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.