Spain National (SNFT) Nedir?

BitTurk
Spain National (SNFT) Nedir?

Spain National (SNFT) nedir bu makalemizde açıklıyoruz. İspanya Milli Futbol Takımı Fan Tokeni SNFT’dir. Takım kendi kripto para birimi bitcoini ve İspanya milli futbol takımının taraftar eşdeğeri tokeni piyasaya sürmüştür. Böylelikle spor dünyasında kendisini gösteren birçok fan tokenden bir yenisi daha eklenmiştir. İspanya Milli Futbol Takımı Fan Tokeni, milli takımlar sınıfında da önemli örneklerden biri olmuştur. Spain National Fan Token alarak takımlarına destek olan taraftarlar birçok avantajdan yararlanmaktadır.

İspanya Milli Futbol Takımı Fan Kodu Nedir? 

İspanya Milli Futbol Takımı Fan Tokeni, İspanya milli futbol takımının resmi kripto para birimidir. Futbol takımının fan tokeni kısaltması ise $SNFT’dir. 

İspanya Milli Futbol Takımı Fan Tokeni ($SNFT) Nedir? 

İspanya Milli Futbol Takımı Fan Tokeni, sürpriz hediyeler kazanmak, milli takıma destek olmak ve etkinliklerde söz sahibi olmak için satın alınmaktadır. Kullanıcılar fan token sayesinde birçok sürpriz hediye ile buluşmaktadır. Ek olarak özel etkinlik ve davetlere katılmak da mümkündür.

İspanya Milli Takımı Fan Tokeni sahipleri, milli futbolcularla bir araya gelip tanışma imkanı bulmaktadırlar. Fan Tokeni alan taraftarlar birçok avantaj ve ayrıcalıktan yararlanmaktadırlar. Birçok Avrupa ve Dünya Şampiyonluğu bulunan İspanya Milli Futbol Takımı, göstermiş olduğu sportif başarılarla dünyanın en iyi milli futbol takımlarından biri olmayı başarmıştır. Gelecek dönemlerde aynı başarıları tekrarlaması durumunda fan tokenlerin değer kazanması beklenmektedir. Bu ön görünün ışığında fan tokeni almak önemli bir yatırım aracı olarak görülmektedir.

İspanya Ulusal Fan Tokenları ($SNFT) Ne Zaman Satışa Çıkacak? 

İspanya Ulusal Taraftar Kodu, 30 Temmuz 2021’den 17 Ağustos 2021’e kadar ön satıştadır. Kişi başına 12.000’e kadar SNFT satın alınmaktadır. 

 SNFT Ne Zaman Listelenir? 

İspanya Milli Futbol Takımı Taraftar Tokeni 28 Ağustos 2021’de listelenmiştir. 

İspanya Milli Futbol Takımı Fan Tokeni Toplam Arz Nedir? 

İspanyol fan tokeninin (SNFT) toplam arzı 100 milyon birimdir, ancak tümü çıkarılmamıştır. 

 

Sitemizdeki diğer blogları okumayı unutmayın.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.