Shiba Inu Nedir SHIB Al

BitTurk
Shiba Inu Nedir SHIB Al

Shiba Inu nedir SHIB alımını makalemizde sizler için açıklıyoruz. Merkezi olmayan bir öz topluluğun inşasında yürütülen bir deneydir. Shiba Inu nedir sorusuna gelince jetonun yaratıcısı Dogecoin’den esinlenmiştir. Bununla birlikte, Shiba Inu‘nun yaratıcısı SHIB’yi bir şakadan daha fazlasını yapmayı hedefliyor. SHIB belirteci, Ethereum ağıyla uyumlu bir ERC-20’dir.

Bu kripto para birimi, kısmen Dogecoin’in artan popülaritesi nedeniyle küresel olarak hızla popülerlik kazandı. Shiba Inu bir köpek ırkı olduğu için, doğal olarak, “Yeni bir Dogecoin (DOGE) türü mü?” sorusu akıllara geliyor.

Elon Musk’tan Shiba’ya Destek Tweeti

Elon Musk “Shiba Uni alıyorum” ve “Shiba Uni’nin yükselişini bekliyorum” diyerek Shiba’ya destek verdiğini gösteren 2 tweet paylaştı.

SHIB, neden ‘Dogecoin katili’ olarak anılıyor? 

Öncelikle, bu tanımın yatırımcılar yerine SHIB topluluğu tarafından tanıtıldığını belirtmek gerekir. Topluluk ulaşılamayan hedeflere dikkat çekmek için bu benzetmeyi kullanmaktadır. Onlar için SHIB ile DOGE arasındaki en önemli fark, bir ekosisteme sahip olmasıdır. Bu ekosistemde, ShibaSwap adlı SHIB liderliğindeki bir kripto para borsası da var. SHIB ekosisteminin bir diğer üyesi BONE’dir. BONE henüz topluluk tarafından yeni Dogecoin katili olarak adlandırılmadı. Ancak DeFi (merkezi olmayan finansal yapı) olarak planlandığı açıkça belirtiliyor.

Shiba Inu (SHIB) Nasıl Satın Alınır?

Shiba Inu satın almak için BitTurk’e kayıt olduktan sonra banka hesabınızdan, BitTurk’e Türk Lirası gönderin.

BitTurk’te Shiba Inu alım işlemleri yapabilirsiniz. Gerekirse BitTurk hesabınıza kendi adınıza ait banka hesabınızdan Havale ve ya EFT ile TL yatırabilirsiniz. Ayrıca BitTurk‘te düşük komisyon oranları ile Shiba Inu ticareti yapabilirsiniz.

Shiba Inu (SHIB), alt yapısı gereği bankalardan farklı çalışır. Kullanıcılar Shiba Inu ile bankalara ihtiyaç duymadan bir çok finansal işlemi yapabilir.

SHIB atın almak için hemen BitTurk’e kayıt ol.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.