Render (RNDR) Nedir?

BitTurk
Render (RNDR) Nedir?

Render (RNDR) nedir bu makalemizde açıklıyoruz. OTOY, inc. tarafından 2009 yılında desteklenen RNDR Token, 2017 yılında CEO “Jules Urbach” tarafından oluşturulmuştur. RNDR, GPU gücünü daha iyi kullanmak için tasarlanmıştır. Aynı zamanda madenciliğin önemli faktörlerinden olma eğilimindedir. Bu özelliği ile yatırımcıların ilgisini çekerek uzun vadede yatırımcılar için karlı bir araç olmuştur.

Render Coin, Ethereum tabanlıdır. RNDR işlemleri gerçekleştirmek isteyen yatırımcıların söz konusu olan unsurları GPU’ları olanlara bağlanmak ve işleyebilmek için tasarlanmış bir blok zinciri platformudur. Aynı zamanda RNDR, GPU hesaplama kuvvetine ihtiyaç duymadan sanatçıları ve stüdyoları GPU yeteneklerini kiralamak isteyen madencilik ortakları ile birleşmeyi amaçlayan bir GPU üretme ağıdır. Ve Render Network daha verim alınıp, ölçeklenebilen bir işleme ağı oluşturmaktadır. 

Dolaşımdaki Render (RNDR) Token toplam arzı: 523.180.181 RNDR ‘dir.

OTOY, son teknolojiye sahiptir. Ve dijital herhangi bir içeriğin yaratılmasına ve sunulmasına yardımcı olan GPU tabanlı yazılım çözümleri sunmaktadır. OctoneRender ise, dünyanın ilk ve en hızlı GPU ve tarafsız, fiziksel bir doğru oluşturucusudur.

Octane, fotoğraf gerçekliğinde olan görüntüleri hızlı bir şekilde oluşturmak için pcnizdeki grafik karı kullanmaktadır. Aynı zamanda paralel hesaplama özelliğiyle kısa sürede çarpıcı işler yaratmaktadır. OTOY Akademi Ödüllü teknolojiye sahiptir. Bu teknolojiyle önde gelen bir çok görsel efekt stüdyoları, sanatçılar, tasarımcılar, mimarlar vb. kişiler tarafından kullanmaktadır. Hatta bulut tarafından da desteklenmektedir. Ve desteklenen bu içerik ve dağıtımı benzeri olmayan yeni ekonomilere imkan sunmaktadır.

OTOY vizyonu, ETH blockchain üzerindedir. Aynı zamanda dijital bir belirteç olarak OctaneRender’daki mevcut olan işleme hizmetlerini dağıtmaktadır. Bu sayede RNDR, kullanıcıları, rendarları işlemek için boşta olan bir GPU’ları mevcut olan kişilere bağlamak için tasarımı yapılmıştır. OctaneRender kullanarak sahiplerde işleme işlerini tamamlamak ve almak için GPU’larını Render Ağına bağlar. Hatta kullanıcılarda, render yapmakta olan kişiye RNDR gönderir, OTOY’da Render Network’u çalıştırmak ve işlemi basitleştirmek için az miktarda bir RNDR yüzdesi almaktadır. 

Sitemizdeki diğer blog yazılarını okumayı unutmayın.

Investment information, comments and recommendations contained herein are not included in the scope of investment advisory. Therefore, making an investment decision based solely on the information and comments contained herein may not produce results that are in line with your expectations.