Radio Caca (RACA) Nedir?

BitTurk
Radio Caca (RACA) Nedir?

Radio Caca (RACA) nedir bu makalemizde açıklıyoruz. Radio Caca (RACA) Universal Metaverse için yerel kripto para birimidir. Ek olarak “Maye Musk Mystery Box” NFT’nin özel yöneticisidir. Universal Metaverse (USM) kullanıcıların arazi sahibi olacağı, mağazalar ya da sanat galerileri gibi binalar inşa edeceği ve oyun oluşturup oynayacağı 3D Planet sanal dünyadır. Bu kripto para projesi için dünyanın her yerinde yepyeni sanal dünya inşa etme vizyonunu paylaşan internet tabanlı bireyler tarafından işletilen bir merkeziyetsiz otonom organizasyon olarak tanımalamak mümkündür.

OKX Blockdream Ventures ve Consensys Mesh’in Takyon hızlandırıcısı tarafından desteklenmektedir. RadioCaca kripto para projesi aynı zamanda web 3.0 altyapı çözümü sağlayıcısıdır. Ek olarak coin The USM Metaverse için Maye Musk Mystery Box (MPB) NFT ve DeFi+GameFi aracının özel yöneticisidir. Platformun yerel kripto para birimi ise RACA’dır. NFT ve metaverse oyunlarında kullanılmaktadır. EP-20 standardında sahiptir. Kullanıcılara The Universal Metaverse platformunda ve oyna-kazan türündeki Metamon’da sunulmaktadır. 

Proje Elon Musk’ın annesi Maye Musk ile Binance CEO’su CZ tarafından desteklendiği için kısa sürede popülerlik kazanmıştır. The Universal Metaverse ise Eylül 2021’de NFT pazar yerini açmış ve Aralık 2021’de tanıtım yapmıştır. Ekim 2021’de ise Metamon oyununu başlatmıştır. Temmuz 2021’de RadioCaca Maye Musk (Elon’un annesi) için PFP (profil resmi stili NFT’ler) koleksiyonu olan ilk web 3.0 ürününü piyasaya sürmüştür. Böylelikle dikkatleri üzerine çekmiştir. Kripto para dünyasının ünlü isimlerinden destek gören RACA’nın arkasında ülke desteği bulunmamaktadır. RACA oyunda yönetişim tokeni görevi görmektedir. Ek olarak USM platformunun yönetişim kripto para birimidir. Bu nedenle AXS’ye benzeyen RACA madenciliği yapılan kripto para birimlerinden değildir. RACA’yı Metamon oyunu üzerinden kazanmak ya da kripto para borsalarından satın almak mümkündür. 

Avantajları:

  • Aralık 2021’de başlatılan United States of Mars (USM) adlı BNBChain/ETH’deki en büyük 3D Metaverse olmuştur.
  • Mart 2022 tarihinde ise 30 gün içinde 30.000’den fazla kayıtlı cüzdan kullanıcısı kazanmıştır. 
  • Destekleyicileri Elon Musk’ın annesi Maye Musk ile Binance CEO’su CZ’dir.
  • RadioCaca’da 20’den fazla dil topluluğu, 610K Twitter takipçisi, 470K Telegram üyesi ve 68K Discord üyesi vardır.
  • BNB/ETH zincirlerinde Metamon Adası içinde bulunan NFT pazaryeri işlem hacminin büyük bölümünü desteklemektedir.
  • NFT ve metaverse sektörünün öne çıkan kripto paralarından biridir.

RACA Nasıl ve Nereden Satın Alınır?

1. Adım: RACA almak için tercih ettiğiniz kripto para borsasına giriş yapın.

2. Adım: Hesap açın ve RACA almak için para yatırın. 

3. Adım: Ardından istediğiniz miktarda RACA alım emri verin. 

4. Adım: Alınan RACA’lar sanal cüzdanda ya da varsa donanım cüzdanda saklanabilir.

Sitemizdeki diğer blogları okumayı unutmayın.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.