Qtum Nedir QTUM Al

BitTurk
Qtum Nedir QTUM Al

Qtum nedir QTUM alımını makalemizde açıklıyoruz. Qtum, UTXO Bitcoin (BTC) modelini birden fazla sanal makine aracılığıyla entegre eden açık kaynaklı bir blok zinciri platformudur. Proof of Stake’e (PoS) dayalı merkezi olmayan yönetim protokolü sayesinde akıllı sözleşme değişiklikleri değiştirilebilmektedir. Bu sayede hard fork’a gerek kalmadan gerektiğinde blok boyutu artırılabilmektedir. Qtum nedir sorusunun cevabına gelince, Bitcoin Core ve Ethereum sanal cihazlarında oluşturulan özel algoritmalar kullanılarak oluşturulur. Modüler, hızlı ve son derece güvenilir bir şekilde tasarlandı. Ayrıca sürekli çalışabilmektedir. Qtum, iş dünyası ile gerçek dünya arasındaki yerel olmayan, çeşitli ve entegre yapı ile uyumludur. Merkezi olmayan uygulama Bitcoin çekirdek altyapısını geliştirin ve düzenleyin ve bunu Ethereum sanal cihazının uyumlu güncellemeleriyle kullanın.

Qtum’un ayrıca eşsiz özelliği ise, Proof of Stake algoritmasıdır. Bu da daha az network gücü ve daha düşük işlem ücreti anlamına gelmektedir.

Qtum Nasıl Satın Alınır?

Qtum satın almak için BitTurk’e kayıt olun. Ardından banka hesabınızdan, BitTurk’e Türk Lirası gönderin.

BitTurk’te Qtum alım işlemleri yapabilirsiniz. Gerekirse BitTurk hesabınıza kendi adınıza ait banka hesabınızdan Havale ve ya EFT ile TL yatırabilirsiniz.

Ayrıca BitTurk‘te düşük komisyon oranları ile QTUM ticareti yapabilirsiniz.

QTUM alt yapısı gereği bankalardan farklı çalışır. Kullanıcılar ayrıca QTUM ile bankalara ihtiyaç duymadan birçok finansal işlemi yapabilmektedir.

QTUM satın almak için hemen BitTurk’e kayıt ol.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.