Polkastarter (POLS) Nedir?

BitTurk
Polkastarter (POLS) Nedir?

Polkastarter (POLS) nedir bu makalemizde açıklıyoruz. POLS Coin, basit bir kullanım bir Launchpad sağlamak için tasarlanan blockchain platformudur. Özellikle token havuzları ve açık arttırmalar için kolaylık sağlanmaktadır. Bu sayede sermayenin artış göstermesi ve tüm tokenlerin eş zamanlı olarak dağıtımının sağlanması için benzer blockchain projelerinden ayrılmayı başarmıştır. Kripto para piyasalarında ilgi odağında kalan ürünlerinden Polkastarter yeni yatırımcılar için önemli alternatif olma yolunda ilerlemektedir. 

Projenin amacı ve diğerlerinden ayıran temel özellik; Uniswap etkisiyle piyasada popülerleşen AMM modelinin kullanılması yerine, likide havuzlarının sabit fiyattan alınarak daha basit başlatılmasını sağlamaktır. Daha basit bir ifadeyle söyleyecek olursak; sabit bir takas anlaşması olarak tanımlanmaktadır. Aynı zamanda POLS, kapalı teklif ve Hollanda açık arttırmasının dışında sabit ve dinamik oran taksalarını da işlememek hedeflerine sahiptir.

Dolaşımda toplam arz miktarı: 100,000,000 POLS’dır.

Avantajları:

  • Merkezi olmayan borsada protokolü mevcuttur.
  • ETH blockchaine üzerinde olduğu için çok sayıda madenci ve düğüm ağı güvenli tutmaktadır.
  • Polkadot’a yakın zamanda taşınacak token basit taşımanın sağlanması için Moonbeam ortaklığına başvuracaktır. Bununla birlikte hibrit konsensüs tarafından güvence altında olacaktır. 
  • Yeni bir token olmasına rağmen hızlı bir yükseliş eğilimindedir.

POLS Nasıl Satın Alınır?

1.Aşama: Yeni bir token olmasına rağmen popüler borsalara giriş yaparak satın alım işlemi başlatın.

2.Aşama: İşlem yapılacak borsada yeni bir hesap oluşturun.

3.Aşama: Hesap onayı aldıktan sonra hesabınıza para transferi gerçekleştirin.

4.Aşama: Paranızın hesaba aktarılmasından sonra borsa araçları ile ilgili tokeni satın al emri girerek işleme başlayın.

5.Aşama: Polkastarter token satın alım işleminin ardından yatırımınızı takip edebilirsiniz. 

Sitemizdeki diğer blogları okumayı unutmayın.

Investment information, comments and recommendations contained herein are not included in the scope of investment advisory. Therefore, making an investment decision based solely on the information and comments contained herein may not produce results that are in line with your expectations.