PolkaBridge (PBR) Nedir?

BitTurk
PolkaBridge (PBR) Nedir?

PolkaBridge (PBR) nedir bu makalemizde açıklıyoruz. PolkaBridge (PBR) farklı blok zincirler arasında köprü görevi görmektedir. Ek olarak çapraz zincir protokolüdür. Deneyimli bir anonim ekip tarafından geliştirilmiştir. Ethereum blokchaininde kullanılan ERC-20 jetonudur. PolkaBridge (PBR) Coin’in Ethereum blok zincirinde geliştirilerek arkasına aldığı DOT teknolojisi kısa sürede beğenilmiştir. Fiyatı ATH seviyesinin üzerinde seyretmektedir. Günümüzde hala yeterli sayıda borsada yer almaması gelecek açısından kripto para yatırımcılarının büyük prim beklemesine yol açmaktadır. Ek olarak uzmanlar PBR Coin’in portföylerde yer alması gerektiğini savunmaktadırlar. Bu nedenle alım ve satım kararları için kademeli işlemler önerilmektedir.

PolkaBridge (PBR) Coin tamamen kullanıcı odaklı tasarlanmıştır. Hız ve basit UI kullanımı ile öne çıkmaktadır. Projenin yerel kripto para birimi ise PBR’dir. DOT platformundaki tüm jetonlarla çevrilmesi mümkündür. Kullanıcılara likidite ve borç verme gibi özellikler sunmaktadır. Ek olarak hedeflediği köprüleme hizmetlerini tamamlamayı amaçlamaktadır. Bunun için destekleyici DeFi özelliklerine sahiptir. PolkaBridge (PBR) Ethereum blok zincirine yönelik geliştirilmiştir. 

Geliştirilebilir teknolojisi nedeni ile geleceği parlak görülmektedir. Deflasyonist yapısı sayesinde fiyatını her daim destekler nitelikte özellik sunmaktadır. İlk merkezi olmayan teklif platformu olarak öne çıkmaktadır. Ek olarak kripto para endüstrisinin büyümesine paralel şekilde daha geniş kitleler tarafından kullanım potansiyeli taşımaktadır. Kısa sürede iyi bir kar marjı bırakmıştır. Uzmanlar PBR’nin portföylerde yer alması gerektiği yönünde ortak görüşe sahiptirler.

Avantajları:

  • Arkasında Polkadot (DOT) desteği bulunmaktadır.
  • Güvenlik açısından eksik yanlarını kapatmayı başaran kripto paralardandır.
  • Deflasyonist bir yapıya sahiptir.
  • Farklı borsalarda listelenme potansiyeli olduğundan uzun vadede fiyatının yükselme potansiyeli vardır.

PolkaBridge (PBR) Nereden ve Nasıl Alınır?

1. Adım: PBR almak için tercih ettiğiniz kripto para borsasına giriş yapın.

2. Adım: Hesap açın ve PBR almak için para yatırın. 

3. Adım: Ardından istediğiniz miktarda PBR alım emri verin. 

4. Adım: Alınan PBR’ler sanal cüzdanda ya da varsa donanım cüzdanda saklanabilir.

Sitemizdeki diğer blogları okumayı unutmayın.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.