Peercoin Nedir PPC Al

BitTurk
Peercoin Nedir PPC Al

Peercoin nedir PPC alımını makalemizde açıklıyoruz. Peercoin, Proof of Work dediğimiz bir ödül sistemi kullanan bir kripto para birimidir. Tüm kullanıcıları ödüllendirerek blok zinciri ağını güçlendirmeyi ve en düşük maliyetle en güvenli kripto para birimi olmayı amaçlamaktadır. 2012 yılında piyasaya sürülmüştür. Peercoin‘in yıllık enflasyon oranı 2014’te ortalama %5’in altındaydı ve düşmeye devam ediyor. Peercoin nedir sorusunun cevabına gelince, Bitcoin, Litecoin ve Dash gibi, herhangi bir merkezi otorite olmadan internet üzerinden gönderilebilmektedir. Hedefi güvenilir bir kripto para birimi olmaktır. Ayrıca Ağı korumak için çok büyük bilgi işlem gücü gerektirmez. Yeni madeni paraların dağıtımını yaymak için kullanılsa da, ağın güvenliği tamamen Proof of Stake ile sağlamaktadır. Bu da bencil madencilik gibi Bitcoin madenciliği güvenlik açıklarının Peercoin’in güvenliğini etkilemeyeceği anlamına gelir. Ayrıca SHA-256 adı verilen Bitcoin ile aynı madencilik algoritmasını kullanmaktadır. Aynı şekilde Bitcoin ağında çalışan herhangi bir donanım da Peercoin için kullanılabilmektedir.

Peercoin (PPC) Nasıl Satın Alınır?

Peercoin satın almak için BitTurk’e kayıt olun. Ardından banka hesabınızdan, BitTurk’e Türk Lirası gönderin.

BitTurk’te Peercoin alım işlemleri yapabilirsiniz. Gerekirse BitTurk hesabınıza kendi adınıza ait banka hesabınızdan Havale ve ya EFT ile TL yatırabilirsiniz.

Ayrıca BitTurk‘te düşük komisyon oranları ile PPC ticareti yapabilirsiniz.

PPC alt yapısı gereği bankalardan farklı çalışır. Kullanıcılar ayrıca PPC ile bankalara ihtiyaç duymadan birçok finansal işlemi yapabilmektedir.

PPC satın almak için hemen BitTurk’e kayıt ol.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.