OMG Nedir OMG Al

BitTurk
OMG Nedir OMG Al

OMG nedir OMG alımını makalemizde açıklıyoruz. OmiseGO Güneydoğu Asya’da oldukça popüler bir ödeme yönetimi platformu olan Omise’ye ilave bir ürün olarak geliştirildi. OMG Network (eski adıyla OmiseGo), Ethereum platformu için seviye 2 ölçeklenebilirlik çözümü sunar. OMG nedir sorusunun cevabına gelince, OMG ağı Ethereum blok zinciri ile paralel olarak çalışır ve Etheruem ve ERC20 belirteçlerinin daha ucuz ve daha hızlı transferini sağlar. Omisego, gerçek zamanlı para birimi ve varlık değişimi için elektronik bir cüzdan ve ödeme platformudur. Bu platformda kullanılan dijital para birimine de OMG adı verilmektedir. Şu anda dolaşımda 102.042.552 OMG kripto para birimi var. Ayrıca Blockchain işlem ücretlerinden kazanç sağlayan OmiseGo, işlevsel olarak Visa/Mastercard/Western Union’a eşdeğer olabilmektedir. OmiseGO, ödeme işlemcileri, ağ geçitleri ve finans kurumları arasındaki koordinasyon sorununu çözer ve büyük kapasiteli, düşük maliyetli ve halka açık bir blok zinciri üzerinde merkezi olmayan bir yapıda para birimleri ve varlıklar arasında yeni nesil değer aktarımı sağlar.

omg nedir

OMG Nasıl Satın Alınır?

OMG satın almak için BitTurk’e kayıt olun. Ardından banka hesabınızdan, BitTurk’e Türk Lirası gönderin.

BitTurk’te OMG alım işlemleri yapabilirsiniz. Gerekirse BitTurk hesabınıza kendi adınıza ait banka hesabınızdan Havale ve ya EFT ile TL yatırabilirsiniz.

Ayrıca BitTurk‘te düşük komisyon oranları ile OMG ticareti yapabilirsiniz.

OMG alt yapısı gereği bankalardan farklı çalışır. Kullanıcılar ayrıca OMG ile bankalara ihtiyaç duymadan birçok finansal işlemi yapabilmektedir.

OMG satın almak için hemen BitTurk’e kayıt ol.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.