NeoGas Nedir GAS Al

BitTurk
NeoGas Nedir GAS Al

NeoGas nedir GAS alımını makalemizde açıklıyoruz. Gas (GAS) Coin, NEO blok zinciri ağında oluşturulan ve işlem ücretlerini ödemek için kullanılan bir kripto para birimidir. NeoGas nedir sorusunun cevabına gelince, Çin’in Ethereum’u olarak bilinen NEO, tıpkı Ethereum gibi ağdaki işlem ücretleri için özel bir token üretimi olarak da bilinmektedir. NEO yatırımcıları, GAS tokenlerini cüzdanlarında tutar ve istedikleri zaman NEO’ya çevirebilirler. GAS, NEO’ya benzer bir tür kripto para birimidir. Tek işlevi NEO ağındaki işlemler için kullanılmasıdır. GAS Coin, ilk piyasaya sürüldüğünde yalnızca işlem ücretleri için kullanılmıştır. Daha sonra bazı kripto para borsalarında listelenmiştir. Başka bir deyişle, şu ana kadar GAS paraları birçok önde gelen kripto para borsasında alınıp satılabiliyor.

NEO, 2014 yılında kurulmuştur. Haziran 2015’te açık kod olarak yayınlanmıştır. Ekibi kuruluşundan bu yana pazarın yükselişine ve düşüşüne tanık oldu. NEO, geleceğe odaklı ve gelişime dayalı bir ekibe sahiptir. Kendi deyimiyle amaçları “geleneksel ekonomiden akıllı ekonomiye geçişi sağlamak”. Finansal aracılara ihtiyaç duymadan merkezi olmayan, güvenilir ve şeffaf dijital varlık işlemleri sağlamak için NEO blok zinciri teknolojisini kullanabilirsiniz. Ayrıca NEO blok zincirinde farklı varlık türlerinin ticaretini yapabilir ve dolaşıma sokabilirsiniz. NEO’ya kayıtlı tüm varlıklar yasalarla korunmaktadır.

NeoGas nedir

NeoGas (GAS) Nasıl Satın Alınır?

NeoGas satın almak için BitTurk’e kayıt olun. Ardından banka hesabınızdan, BitTurk’e Türk Lirası gönderin.

BitTurk’te NeoGas alım işlemleri yapabilirsiniz. Gerekirse BitTurk hesabınıza kendi adınıza ait banka hesabınızdan Havale ve ya EFT ile TL yatırabilirsiniz.

Ayrıca BitTurk‘te düşük komisyon oranları ile GAS ticareti yapabilirsiniz.

GAS alt yapısı gereği bankalardan farklı çalışır. Kullanıcılar ayrıca GAS ile bankalara ihtiyaç duymadan birçok finansal işlemi yapabilmektedir.

GAS satın almak için hemen BitTurk’e kayıt ol.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.