NEO Nedir NEO Al

BitTurk
NEO Nedir NEO Al

NEO nedir NEO alımını makalemizde açıklıyoruz. Çin’in Ethereum’u olarak bilinen NEO, fiziksel varlıkları dijital varlıklara dönüştürme önceliği ile karşımıza çıkıyor. NEO, dijital varlıkları, dijital kimlikleri ve akıllı sözleşmeleri birleştirerek geleneksel ekonomiden “akıllı ekonomiye” geçişi gerçekleştirmeyi hedefliyor. NEO nedir sorusunun cevabına gelince, NEO‘nun çalışmaları 2014 yılında Da Hong Fe ve Erik Zhang tarafından yönetilen Onchain tarafından başlatılmıştır. Başlangıçta Antshares olarak piyasaya sürüldü ve 2017’de NEO olarak yeniden adlandırılmıştır. NEO’nun üç katmanlı bir sistemi vardır: akıllı sözleşmeler, dijital varlıklar ve dijital kimlikler. Sistemin temel amacı, dijital ve dijital olmayan varlıkların mülkiyetini korumaktır. Ayrıca NEO’nun sağladığı “akıllı ekonomi” ile fiziksel varlıklar blok zincirinde dijitalleştirilebilir. Herhangi bir geliştirici, akıllı sözleşmeler oluşturmak için NEO’yu kullanabilmektedir. Ayrıca dijital kimlikler aracılığıyla kuruluşların, bireylerin veya varlıkların kaydını destekler. Madenciliği yapılabilen bir kripto para birimidir.

neo nedir

NEO Nasıl Satın Alınır?

NEO satın almak için BitTurk’e kayıt olun. Ardından banka hesabınızdan, BitTurk’e Türk Lirası gönderin.

BitTurk’te NEO alım işlemleri yapabilirsiniz. Gerekirse BitTurk hesabınıza kendi adınıza ait banka hesabınızdan Havale ve ya EFT ile TL yatırabilirsiniz.

Ayrıca BitTurk‘te düşük komisyon oranları ile NEO ticareti yapabilirsiniz.

NEO alt yapısı gereği bankalardan farklı çalışır. Kullanıcılar ayrıca NEO ile bankalara ihtiyaç duymadan birçok finansal işlemi yapabilmektedir.

NEO satın almak için hemen BitTurk’e kayıt ol.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.