Nano Nedir NANO Al

BitTurk
Nano Nedir NANO Al

Nano nedir NANO alımını makalemizde açıklıyoruz. Eski adıyla RaiBlocks, mevcut kripto para birimlerinin verimsizliğini azaltmak için tasarlanmış, merkezi olmayan, sürdürülebilir ve de güvenli bir kripto para birimidir. Nano, ultra hızlı, ücretsiz ve merkezi olmayan bir ağ aracılığıyla herkese açık ve erişilebilir olmayı hedefleyen, eşler arası değer aktarımı için bir çözüm yaratmayı ve böylece dünya ekonomisini tamamen değiştirmeyi hedefliyor. Nano’nun yüksek verimli ve hafif özellikleri, gelişmekte olan ülkelerdeki bireyler de dahil olmak üzere herkesin düşük giriş engeliyle yerel ve küresel ekonomiye kolayca katılmasını sağlar. Nano işlemlerin hızı, çok çeşitli finansal uygulamalar için elverişlidir.

Tamamen merkezi olmayan bir tedarik yoluyla, para birimi işlemleri ve hızlı sınır ötesi transferler gibi bağlantı olanakları, merkezi olmayan bir ağ üzerinden güvenli bir şekilde yürütülebilmektedir. Nano nedir sorusunun cevabına gelince, 2015 yılında Colin LeMahieu RaiBlocks adında kurulmuştur. Daha sonra “NANO” adını alan platform, işlem sürelerinin minimum seviyede olduğu bir ödeme platformudur. Eşler arası yani P2P işlemleri açısından son derece uygun bir platform olan NANO. Dijital para kullanıcıları için üç önemli avantaj sağlamaktadır. Bu avantajlar “Anında İşlemler”, “Sıfır Masraf” ve “Sonsuz Ölçeklenebilirliktir”.

Nano Nasıl Satın Alınır?

Nano satın almak için BitTurk’e kayıt olun. Ardından banka hesabınızdan, BitTurk’e Türk Lirası gönderin.

BitTurk’te Nano alım işlemleri yapabilirsiniz. Gerekirse BitTurk hesabınıza kendi adınıza ait banka hesabınızdan Havale ve ya EFT ile TL yatırabilirsiniz.

Ayrıca BitTurk‘te düşük komisyon oranları ile NANO ticareti yapabilirsiniz.

NANO alt yapısı gereği bankalardan farklı çalışır. Kullanıcılar ayrıca NANO ile bankalara ihtiyaç duymadan birçok finansal işlemi yapabilmektedir.

NANO satın almak için hemen BitTurk’e kayıt ol.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.