MicroPets (PETS) Nedir?

BitTurk
MicroPets (PETS) Nedir?

MicroPets (PETS) nedir bu makalemizde açıklıyoruz. MicroPets (PETS) projesi blok zincirindeki geleneksel ödeme yığınını yeniden oluşturan merkezi olmayan finansal ödeme ağıdır. Programlanması mümkün olan ödemeleri ve açık finansal altyapı geliştirmeyi kolaylaştırmayı hedeflemektedir. Rezerv para birimi olarak PETS’i kullanmaktadır. Piyasaya sürüldüğü andan itibaren dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Kısa süre içerisinde 2 milyondan fazla kullanıcı için tahmini 299 milyar dolarlık işlem gerçekleştirmiştir.

NFT sektörünün büyük bir çılgınlığa dönüşmesiyle birlikte MicroPets projesine ve PETS’e olan talep artmıştır. MicroPets projesi satılık memleri listeleyen bir NFT pazarıdır. Her geçen gün daha fazla büyümeyi başarmıştır. Platformda satılan NFT’lerden satın almak için öncelikle platformun yerel para birimi PETS’e sahip olmak gerekmektedir. Düşük fiyatına rağmen aşırı yüksek arz oranı ile dikkat çekmektedir. Ek olarak BSC ağında işlem görmektedir. 

MicroPets projesinin amacı pazarlama çabalarının yanı sıra eğlenceli ve ilgi çekici bir ortam yaratmaktır. Bu amaç doğrultusunda yatırımcılara hizmet etmektedir. Tecrübeli çalışanlara sahiptir. MicroPets ekibinde 30’dan fazla DeFi ve pazarlama uzmanı bulunmaktadır. PETS algoritmik olarak stabilize edilmiştir. Ek olarak fiat sabitlenmiş sabit para sepetini kullanmaktadır. MicroPets projesi sıfırdan özel sürüm kasaları desteklemektedir. Bu sayede tatil temalı NFT’lerden kriptosferdeki mevcut NFT projelerine kadar tek seferlik sürümlere ulaşmaktadır. Kripto para uzmanları tarafından olumlu yorumlanmaktadır. Kullanıcılarına düşük satın alma vergisinin yanı sıra makul piyasa oluşturmaktadır. Bu nedenle ilerleyen günlerde MicroPets projesinin daha geniş kitlelere ulaşması beklenmektedir. Sürekli yeni yatırımcı akışını destekleyen sistemi sayesinde geleceğinin umut verici olduğu düşünülmektedir. Uzmanlara göre önümüzdeki süreçte yüksek değerlere ulaşma ihtimali yüksektir.

Avantajları:

  • Stake havuzunda PETS bulunduran kullanıcılar hem pasif gelir hem de ödüller kazanmaktadırlar.
  • NFT topluluğuna sunulan içerik akışı sağlamaktadır.
  • MicroPets projesi düşük satın alma vergisini makul satış vergisiyle birleştirmektedir.
  • Vergilendirme sistemi nedeniyle sürekli yeni yatırımcılar akışa katılmaktadır.
  • Her işlemin bir kısmı likiditeye eklenmektedir. Böylelikle daha az fiyat oynaklığı sağlanmaktadır.

MicroPets (PETS) Nasıl ve Nereden Alınır?

1. Adım: PETS almak için tercih ettiğiniz kripto para borsasına giriş yapın.

2. Adım: Hesap açın ve PETS almak için para yatırın. 

3. Adım: Ardından istediğiniz miktarda PETS alım emri verin. 

4. Adım: Alınan PETS’ler sanal cüzdanda ya da varsa donanım cüzdanda saklanabilir.

Sitemizdeki diğer blogları okumayı unutmayın.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.