Measurable Data Token (MDT) Nedir?

BitTurk
Measurable Data Token (MDT) Nedir?

Measurable Data Token (MDT) nedir bu makalemizde açıklıyoruz. MDT Coin, blok zincirleri tabanlı bir yerel tokendir. Veri alıcılarına daha verimli bir ticaret platformu sağlamaktadır. Aynı zamanda veri sağlayıcısı ve alıcılarının hem anonim hem de güvenli bir şekilde data alışverişlerini yapabilmektedirler. ETH tabanlı faaliyet gösteren, merkezi olmayan bir veri değişik ekosistemi olarakta tanımlanmaktadır. Measurable Data Token, özellikle kullanıcıların anonim bir şekilde veri noktalarını satmalarını sağlamasıyla ilgi görmüş olsa da yatırım uzmanlarının her Coinde olduğu gibi önlemli yorumlarına da maruz kalmıştır. ETH tabanlı olup, merkezi olmaması da kullanıcılar için kendi verileri üzerinden para kazanmalarına imkan sağlamaktadır.

Platformun dikkat yönleri projenin aynı zamanda amacını ortaya çıkarmaktadır. Projenin asıl amacında; Verimli bir veri ticareti platformu olarak faaliyet göstermek olan MDT Token, kullanıcıların kendi verilerini pazarlamak ve kontrol etmesini sağlamaktır. Anonim olarak veri noktalarının paylaşılması ilgi odağı olarak görülen özellikleri arasında yer almaktadır. Aynı zamanda kullanıcıların MyMDT aracılığıyla e-posta üzerinden diğer veri alıcılarına satmaları mümkün kılınmaktadır.

Measurable Data Token ekibi tarafından topluluk stratejilerine önem gösterilmesi özellikle gelecek hedefleriyle yatırımcıları tatmin etmeyi başarmaktadır. Blok zinciri hackathonları yürütebilmek için dünyanın ön sırada gelen teknoloji üniversitelerinin de projeye dahil olması dikkat çekmektedir. 

Dolaşımdaki toplam arz miktarı: 1,000,000,000 MDT’dir.

Avantajları:

  • Veri sağlayıcı ve alıcılarının güvenli hatta anonim olarak veri alışverişi yapmalarına olanak tanır.
  • Kullanıcıların veri noktalarının paylaşılması ile ödül kazanılmaktadır.
  • MailTime, Email Messenger, Magic Crystal gibi uygulamalarla direkt olarak entegre edilmiştir.

MDT Nasıl Satın Alınır?

1.Aşama: Listelenen borsalardan birine giriş yapılmalıdır.

2.Aşama: Seçtiğiniz borsa üzerinden üyelik aşamalarını tamamlayıp, hesap oluşturun.

3.Aşama: Onay ve doğrulama aşamalarının ardından yatırım işlemi için para transferi gerçekleştirilir.

4.Aşama: MDT token seçilerek satın alım işlemi cüzdana eklenip, al-sat işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Sitemizdeki diğer blogları okumayı unutmayın.

Investment information, comments and recommendations contained herein are not included in the scope of investment advisory. Therefore, making an investment decision based solely on the information and comments contained herein may not produce results that are in line with your expectations.