MATH (MATH) Nedir?

BitTurk
MATH (MATH) Nedir?

MATH (MATH) nedir bu makalemizde açıklıyoruz. MATH (MATH) birden fazla uygulamayı birleştiren tek duraklı kripto platformudur. Ek olarak MATH DApp Store ve MathChain başta olmak üzere pek çok farklı uygulamayı bünyesinde barındırmaktadır. Üstelik 63’den fazla genel blok zincirini de desteklemektedir. Çok platformlu kripto para cüzdanı olarak işlev görmektedir. MATH Coin’in Dapp projeleri içinde geleceği parlaktır. Kendi ekosistemi içinde cüzdandan uygulama mağazasına kadar pek çok alternatif sunmaktadır. bir projenin tokenidir. 

2018 yılında kurulmuştur. İçinde birçok uygulamayı barındırmaktadır. Tek duraklıdır. Temelde MATH Wallet olarak geliştirilmiştir. Proje şu an kriptonun birçok farklı evreninde faaliyet göstermektedir. Genellikle proje çok zincirli ve merkezi olmayan uygulamaları desteklemektedir. Eric Yu tarafından kurulmuştur. MATH Coin çok sayıda tanınan kripto para borsasında işlem görmektedir. DApps odaklıdır. Bu özelliği sayesinde dikkatleri üzerine çekmektedir.

Kripto piyasalarında giderek popülerleşmektedir. Merkezi olmayan uygulamalar ya da diğer adıyla DApp’lere erişim sağlaması ise coini benzersiz kılmaktadır. MATH ekosisteminin içinde yer almaktadır. MATH Wallet, MATH DappStore, MATH Vault, MATH Swap, MATH Pay, MATH Chain ve MATHID gibi birçok bileşen gelecekte yatırımcıların ihtiyaç duyacağı çok sayıda işlemin tek platform üzerinden yapılmasını sağlamaktadır. Dolaşımda 114 milyondan fazla arzı bulunmaktadır. Ek olarak MATH Coin’in grafikleri incelendiğine uzun vadede kazanç potansiyelinin yüksek olması beklenmektedir.

Avantajları:

  • Cüzdan uygulaması başta olmak üzere çok sayıda kripto işleminin yapıldığı entegre uygulamalara sahiptir.
  • Uzun vadede fiyat beklentileri olumludur.
  • Global pek çok kripto borsasında işlem görmektedir.

MATH Nasıl ve Nereden Alınır?

1. Adım: MATH almak için tercih ettiğiniz kripto para borsasına giriş yapın.

2. Adım: Hesap açın ve MATH almak için para yatırın. 

3. Adım: Ardından istediğiniz miktarda MATH alım emri verin. 

4. Adım: Alınan MATH’lar sanal cüzdanda ya da varsa donanım cüzdanda saklanabilir.

Sitemizdeki diğer blogları okumayı unutmayın.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.