Kyber Network Crystal (KNC) Nedir?

BitTurk
Kyber Network Crystal (KNC) Nedir?

Kyber Network Crystal (KNC) nedir bu makalemizde açıklıyoruz. KNC projesi; tüm kullanıcıların merkezi bir borsa gibi üçüncü bir tarafa ihtiyaç duymadan kripto paraları direkt olarak takas edilmesine imkan sunan ilk araçtır. Kyber’in likidite merkez mimarisi; geliştiricilerin ve Kyber ekibinin çeşitli likidite gereksinimlerini karşılamak adına hızlı bir şekilde yeni protokoller geliştirmesine ve genel KNC entegre etmesine imkan sunmaktadır. Yerel kripto para birimi KNC’dir. Özellikle DeFi dünyasının ön sırada gelen altcoin projelerinden biri olan Kyber Network Crystal, son zamanlarda hızlı bir yükseliş sergilemesiyle popülerlik kazanmaktadır.

Projenin temel amacı, ücretleri optimize etmek, kazançları en üst seviyelere çıkarmaktır. Aynı zamanda likide sağlayıcıları için son derece yüksek sermaye verimliliğide sağlamaktadır. Bu amaçlar doğrultusunda piyasa koşullarına tepki vermek hedefiyle tasarlanmış yeni nesil bir AMM olarak kullanılmaktadır.

Dolaşımdaki toplam arz miktarı: 177,809,350 KNC’dir. 

Avantajları:

  • Zincir üstü tasarımı ile protokolde tam şeffaflık ve doğrulanan bir koruma sağlamaktadır.
  • Platform, dünyada en çok kullanılan likide merkezi olarak adlandırılmaktadır.
  • KNC Coin sahipleri, KyberDAO aracılığı ile önemli tekliflere oy vererek ağdaki yönetime katılabilirler.
  • Ağdaki protokollerden işlem ücreti almak için pay ve oy kullanılmaktadır. İşlem yapıldıkça ve yeni protokoller eklendikçe daha çok ödül üretilmektedir.

KNC Nasıl Satın Alınır?

1.Aşama: Öncelikle listeleme yapan borsanın web sitesine erişim sağlanmalıdır.

2.Aşama: Borsaya ücretsiz olarak üye olun.

3.Aşama: Hesap oluşturduktan sonra hesabınıza para transferi işlemi gerçekleştirin.

4.Aşama: Bakiye kontrolünü sağladıktan sonra borsanın kripto para satın al menüsünden KNC tokeni seçerek alım emri girin.

5.Aşama: Satın aldığınız KNC Coinleri borsada veya soğuk cüzdanınızda olarak saklayabilirsiniz. 

Sitemizdeki diğer blogları okumayı unutmayın.

Investment information, comments and recommendations contained herein are not included in the scope of investment advisory. Therefore, making an investment decision based solely on the information and comments contained herein may not produce results that are in line with your expectations.