Kadena (KDA) Nedir?

BitTurk
Kadena (KDA) Nedir?

Kadena (KDA) nedir bu makalemizde açıklıyoruz. Kadena (KDA) gelişmiş bir DeFi projesi olarak lanse edilmiştir. Ethereum’a benzerliği ile ilgi görmektedir. KDA ise Kadena ağı üzerinde çalışan kripto para birimidir. Ek olarak kurumsal işletmeler için hibrit blok zinciri oluşturmaktadır. Geliştiricilerin ağ üzerinde hem rahat hem de uygun maliyetle işlem yapılmasını sağlamaktadır. DeFi alanında geliştirilmiştir. Farklı blok zincirleri birbirine bağlaması ise dikkat çekmektedir.

Tüm zamanların en yüksek seviyesinden oldukça düşük fiyatlanmaya sahip olması uzmanlara göre yatırımcılar için avantajlıdır. Çünkü alım fırsatı sunmaktadır. Coinin sahip olduğu teknoloji uzmanların beğenisini kazanmaktadır.  Bupotansiyelden yararlanmak isteyen kripto para yatırımcılarına kademeli alım önerilmektedir. Kadena Coin akıllı sözleşmelerde aktif ve yoğun olarak kullanılmaktadır. Ek olarak pek çok geliştiricinin hedeflendiği şekilde ağda rahat hareket etmeyi sağlamaktadır.

Market hacmini ikiye katlayarak başarısını kanıtlamıştır. Kadena ağının gücü uzmanların dikkatini çekmektedir. Şeffaf ve güvenilirdir. Halka açık blok zincirlerini bağlama artısı ile geleceğinin parlak olacağını göstermektedir. Ek olarak farklı kullanıcı tiplerinin portföyünde yer alması mümkündür. Ağ üzerinden yapılan işlemler doğrultusunda madencilik ödül olarak dağıtılmaktadır. Madencilik dışında KDA Coin tutmanın artılarından yararlanmak isteyen kullanıcıların KDA Coin satın alması beklenmektedir. 

Avantajları:

  • Düşük toplam arza sahiptir. 
  • Farklı blok zincirlerini hedeflemektedir.
  • Geniş yatırımcı kitlesine hitap etmektedir.
  • Kurumsal işletmeler ve blockchain girişimcilerinin portföylerinde KDA Coin tutması mümkündür.

Kadena (KDA) Nereden ve Nasıl Alınır?

1. Adım: KDA almak için tercih ettiğiniz kripto para borsasına giriş yapın.

2. Adım: Hesap açın ve KDA almak için para yatırın. 

3. Adım: Ardından istediğiniz miktarda KDA alım emri verin. 

4. Adım: Alınan KDA’lar sanal cüzdanda ya da varsa donanım cüzdanda saklanabilir.

Sitemizdeki diğer blogları okumayı unutmayın.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.