JasmyCoin (JASMY) Nedir?

BitTurk
JasmyCoin (JASMY) Nedir?

JasmyCoin (JASMY) nedir bu makalemizde açıklıyoruz. JASMY, ERC-20 standartlarını temel almaktadır. IoT cihazları üzerinden oluşturulan verilerinde çeşitli işletmelere satılabilen bir veri platformudur. “Nesnelerin interneti” olarak tanımlanmaktadır. Aynı zamanda IoT üzerinden yapılacak veri satışlarınada uygun zemini hazırlamaktadır. JasmyCoin, listelendiği borsalarda son zamanlarda gördüğü işlem hacmi ile piyasadaki uzmanların ilgi odağı olmayı başarmaktadır. Bu sayede başarılı bir grafik çizerek popülerliğini korumaktadır. JASMY projesinin temel amacı, kullanıcıların verilerini farklı işletmelere satmak ve veri platformunda JasmyCoin’i ödeme birimi olarak kullanmaktır. ERC-20 standartlarını kullanarak aynı zamanda fazla sayıda kişi ve işletmeler tarafından değer değişiminin veya belirteçleri aktarmak içinde kullanılacaktır. Projenin ilgi çeken kısmıda özellikle kullanılabilirliğinin sınırlandırılmasına bağlı olarak belirtecin farklı amaçlar içinde kullanılabilir olmasıdır.

JasmyCoin maksimum seviyedeki arzı: 50.000.000.000 JASMY Coin’dir.

Geleceği:

Gelecek vaat eden birçok altcoin projelerinden biri olarak ön plana çıkmayı başaran JASMY, özellikle kısa zaman içinde duyurusunu yapmasının ardından ciddi yükseliş performansı göstermiştir. Piyasadaki önde gelen Wallet Investor gibi uzmanların analistlerine göre 5 yıl gibi bir süreç için fiyatının %138 oranında bir kazanç potansiyeli göstermesi düşünülmektedir. Hatta yatırımcıların ilgi odağı olan bu tip fiyat tahminleri benzer uzman analiz firmalarından da gelmesiyle dikkatleri üzerine çekmektedir.

Avantajları: 

  • Gelecek vaat eden bir coindir.
  • Uzun vadeli kazanç potansiyeli yüksektir.
  • İstikrarlı bir fiyat performasına sahiptir.

JasmyCoin Nasıl Satın Alınır?

1.Aşama: Listeleme yapıldığı borsaya erişim sağlayın.

2.Aşama: Seçtiğiniz borsadan hesap açılmalıdır.

3.Aşama: Hesap doğrulama ve bakiye tanımlanması yapılmalıdır.

4.Aşama: Güncel fiyat üzerinden token satın alım işlemi yapmanız gerekir.

5.Aşama: Cüzdan hesabınızda veya saklanarak al-sat işlemleri yapılmalıdır.

Sitemizdeki diğer blog yazılarını okumayı unutmayın.

Investment information, comments and recommendations contained herein are not included in the scope of investment advisory. Therefore, making an investment decision based solely on the information and comments contained herein may not produce results that are in line with your expectations.