Ispolink (ISP) Nedir?

BitTurk
Ispolink (ISP) Nedir?

Ispolink (ISP) nedir bu makalemizde açıklıyoruz. Ispolink (ISP) platformunun yerel kripto para birimi ISP’dir. Binance Smart Chain ve Polygon’un Katman 2 ölçekleme teknolojisi tarafından desteklenmektedir. Ek olarak geliştiriciler için yeni çapraz zincir platformudur. Platform genellikle blok zinciri ve BT endüstrisinde faaliyet gösteren işletmelere hizmet vermektedir. Kurum içi tüm işe alım sürecini verimli bir şekilde yönetmenin yanı sıra kapsamlı bir araç seti sunmaktadır. Kullanıcıların “Metamask Entegrasyonu” aracılığı ile yerel bir kripto para birimiyle güvenli şekilde hizmet satın almaları ve ödüller kazanmaları mümkündür. Ek olarak merkezi olmayan bir ATS platformudur.

Ispolink projesinin amacı blockchain şirketlerini dahili yapay zeka destekli algoritmalarla sorunsuz şekilde desteklemektir. Böylelikle sektör lideri yeteneklere sahip olmaları için şirketleri güçlendirmektedir. Birlikte çalışan blockchain ekosistemi sayesinde blok zinciri alanında devasa yetenek havuzundan yararlanmak mümkündür. Platform bunun için tasarlanmıştır. Ölçeklenebilir merkezi olmayan ödemelere ise kripto varlık desteği verilmektedir.

Ispolink projesi blockchain şirketlerinin işe alım süreçlerini basitleştirmektedir. Aynı zamanda süreci destekleyerek şirket politikasına uygun şekilde geliştirmektedir. En son teknolojilerden yararlanan tam döngüye sahip iş platformu sunmaktadır. Bu nedenle kripto para uzmanlarının beğenisini kazanmıştır. İş sektöründe nitelikli işçi arayan şirketlerin desteklenmesini sağlamaktadır.

Ispolink platformu geniş kullanıcı kitlesine sahip Binance Smart Chain (BSC) üzerine kuruludur. Bu nedenle projenin geleceğine dair güvenilir bir izlenim vardır. İş sektöründe önemli yere gelmesi beklenmektedir. ISP sayesinde kuruluşlar işe alım süreçleri üzerinde hem tam kontrol sahibi olacak hem de üçüncü taraflara dış kaynak sağlamadan bilgi akışlarını kontrol edeceklerdir.

Avantajları:

  • Blockchain şirketlerinin işe alım süreçlerini otomasyon ile kolaylaştırmaktadır.
  • Çalışan adaylarını aracı olmadan bulmayı kolaylaştırmaktadır.
  • Daha hızlı işe alım hizmeti sunmaktadır.
  • Şirketlere hem zaman hem de para kazandırmaktadır.
  • Merkezi olmayan blok zinciri ödeme sistemine sahiptir.

Ispolink (ISP) Nasıl ve Nereden Alınır?

1. Adım: ISP almak için tercih ettiğiniz kripto para borsasına giriş yapın.

2. Adım: Hesap açın ve ISP almak için para yatırın. 

3. Adım: Ardından istediğiniz miktarda ISP alım emri verin. 

4. Adım: Alınan ISP’ler sanal cüzdanda ya da varsa donanım cüzdanda saklanabilir.

Sitemizdeki diğer blogları okumayı unutmayın.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.