IQONIQ FanEcoSystem (IQQ) Nedir?

BitTurk
IQONIQ FanEcoSystem (IQQ) Nedir?

IQONIQ FanEcoSystem (IQQ) nedir bu makalemizde açıklıyoruz. IQONIQ FanEcoSystem (IQQ), spor ve eğlence endüstrisini devrimleştirerek, spor kulüpleri, sporcular ve eğlence dünyasındaki kişilerin küresel olarak parçalanmış hayran kitlesinin değerini daha iyi yönetmelerine ve para kazanmalarına olanak tanıyan en iyi sosyal etkileşim platformunu yaratmayı hedeflemektedir. IQQ, 100’den fazla spor kulübü ile ortaklık kurmuştur. Bunun yanı sıra hayranlarına, IQONIQ uygulamasında bulunan evrensel, sorunsuz ve oyunlaştırılmış bir sadakat platformu sağlamaktadır. Ayrıca diğer birçok özellikle daha zengin, ödüllendirici ve kişisel bir ilişki sunmaktadır. IQONIQ, tamamen hayran odaklı bir ekosistem inşa etmektedir. Ayrıca blok zincir dünyasına köprü kurarken, aynı zamanda NFT için dijital bir spor odaklı pazaryeri sunmaktadır.

IQQ Token’ın amacı, IQONIQ tarafından oluşturulan ve piyasaya sürülen birim ve ağ protokolünü kolaylaştırmaktır. Bu protokol, kullanıcıların veri aktarımını ve paylaşımını blok zincir teknolojisi kullanarak merkezi olmayan bir şekilde yapmalarına olanak tanımaktadır. Ayrıca üyelerin spor takımları ve diğer ünlü tarzı varlıklar tarafından etkileşimleri için ödüllendirildiği bir web sitesi tarafından desteklenmektedir. Bu hizmetler, web sitesi ve yazılım uygulamaları, belirli sosyal hedefleri tamamlamak için tasarlanmıştır. Ayrıca tüm kullanıcıların sosyal ve finansal dahil olmalarını teşvik etmektedir.

IQQ token sahipleri, ek IQQ’lar ve IQ Sadakat Puanları şeklinde tuttuğu tokenlar karşılığında ödüllendirilmektedir. Kullanıcı, ne kadar fazla IQQ token tutarsa, seviyesi o kadar yüksek olmaktadır. Ayrıca IQONIQ ekosistemi içinde etkileşimde bulunurken daha fazla IQQ ve IQ Sadakat Puanı alınmaktadır. Uygulama ve ekosistem içindeki diğer avantajları hızlandırmaktadır. Ekosistem içindeki tüm işlemler IQQ ile gerçekleşmektedir. IQQ token tutarak kullanıcılar faydalarını hızlandırmaktadır. Daha yüksek indirimler ve daha iyi ödüller kazanabilmektedir. IQONIQ platformunun bir parçası olmak ve IQQ tokenleri tutmak, kullanıcılara NFT’lere erken erişim ve tercihli indirimlerden yararlanma imkanı sunmaktadır.

IQONIQ FanEcoSystem (IQQ) Nasıl ve Nereden Alınır?

1. Adım: IQQ almak için tercih ettiğiniz kripto para borsasına giriş yapın.

2. Adım: Hesap açın ve IQQ almak için para yatırın.

3. Adım: Ardından istediğiniz miktarda IQQ alım emri verin.

4. Adım: Alınan IQQ’lar sanal cüzdanda ya da varsa donanım cüzdanda saklanabilmektedir.

Sitemizdeki diğer blogları okumayı unutmayın.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.