Illuvium (ILV) Nedir?

BitTurk
Illuvium (ILV) Nedir?

Illuvium (ILV) nedir bu makalemizde açıklıyoruz. Illuvium (ILV) temelde açık dünya savaş oyunudur. Blok zincir tabanlı oyun projelerinin popülerliğinin artmasıyla AAA oyunu olarak öne çıkmaktadır. Hem kendine ait para birimi hem de savaş oyunu teması ile kripto dünyasında önemli bir konumdadır. Ek olarak kripto yatırımcılarının gündem maddeleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Illuvium (ILV) projesinin para birimi ILV’dir. 

Ekosistem üzerinde çeşitli kullanım seçeneklerine sahiptir. lluvium’un merkeziyetsiz finans (DeFi) alanında önemli katkıları bulunmaktadır. Gelişimini önemli temel ilkeler üzerine kurmaktadır. Illuvium ağı blok zincir tabanlı ürünlere sahip olmasına rağmen video oyun mantığı ile çalışmaktadır. Erişim sağlamak için masaüstü uygulamaları kullanılmaktadır. Ek olarak yield farming ve merkeziyetsiz borsa olmak üzere DeFi uygulamalarına destek vermektedir. 2020 yılından itibaren geliştirilmektedir. 

Ethereum ağındaki ilk AAA oyunu olarak lanse edilmiştir. Ek olarak açık dünya savaş oyunu projesidir. Illuvium hem likidite madenciliği programına sahiptir hem de tamamen merkezi olmayan bir protokol olarak çalışmaktadır. Oyun alanında ise yeni çağı temsil eden önemli girişim hedefleri bulunmaktadır. 75’ten fazla kişiden oluşan ve hızla büyüyen çok uluslu organizasyondur. Erken dönem kripto para girişimcisi Kieran Warwick ile deneyimli oyun tasarımcısı kardeşi Aaron Warwick tarafından kurulmuştur. Ek olarak ortakları da Danny Wilson’dır. Projenin CTO görevini de Basil Gorin yapmaktadır. Öte yandan ekip içinde daha pek çok önemli projede yer almış ve iyi bir kariyere sahip kritik isimlere rastlanmaktadır.

Avantajları:

  • Çeşitli koleksiyon ve alım – satım özellikleri bulunmaktadır. 
  • Güçlü bir geliştirici ekibi vardır. 
  • Büyüyen ekosisteme sahiptir.
  • IlluviDEX ile merkeziyetsiz borsası vardır.
  • İkinci katman entegrasyonu bulunmaktadır.
  • 100’den fazla benzersiz Illuvium yaratığının yer aldığı 3D bir ortama sahiptir.

Illuvium (ILV) Nasıl ve Nereden Satın Alınır?

1. Adım: ILV almak için tercih ettiğiniz kripto para borsasına giriş yapın.

2. Adım: Hesap açın ve ILV almak için para yatırın. 

3. Adım: Ardından istediğiniz miktarda ILV alım emri verin. 

4. Adım: Alınan ILV’ler sanal cüzdanda ya da varsa donanım cüzdanda saklanabilir.

Sitemizdeki diğer blogları okumayı unutmayın.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.