Holotoken Nedir? HOT Al

BitTurk
Holotoken Nedir? HOT Al

Holotoken Nedir? HOT alımını makalemizde sizler için açıklıyoruz. Holotoken sistemi kullanılarak oluşturulan Holo jetonu, ERC-20 tabanında üretilen kripto para birimlerinden biridir. 2018 Nisan ayında, ICO tarafından üretilerek piyasaya sürülmüştür. Diğer blok zincirleri gibi bir veri merkezi sistemine değil. Temsili merkezli bir sisteme güveniyor. HOT, 3 Nisan itibarıyla 0,0224 dolara yükselerek kendi rekorunu kırdı. Holotoken, eşler arası uygulamalar için bir veritabanı görevi görür. Veri bütünlüğünü ve durum değişikliklerinin doğrulanmasını sağlamak için herkesin kendi kurcalamaya dayanıklı verilerini barındırmasına izin verin. Holotoken (HOT) uygulaması çok yönlülüğe, esnekliğe, ölçeklenebilirliğe sahiptir ve blok zincirinden binlerce kat daha verimlidir. (Madeni para veya madencilik gerekmez)

Holotoken’i Blockchain’den Farklı Kılan Nedir?

Geleneksel blok zincirinde bilgiler, şifrelenmiş karmalarla dağıtılmış bir ağ da saklanmaktadır. Ağın her üyesi küresel bir fikir birliğine sahiptir. Yani her üye bağımsız ve tamamen ağı doğrular ve bütünlüğü sağlar. Bu özellik, blockchain teknolojisini geleneksel teknolojilerden farklı kılar. Holotoken sistemine ek olarak, blok zinciri hala çok geleneksel. Blok zincirinin doğası gereği bazı zayıflıklar var. Ağdaki her üyenin tüm blok zincirini doğrulaması gerektiğinden, genellikle ölçeklenebilirlik sorunları ile karşı karşıya kalır. Veri miktarı ne kadar büyük olursa, meydana gelebilecek saniye başına işlem sınırlaması da bir o kadar kısıtlı oluyor. Bunlar, birçok blok zincirinin uzun işlem süresinin ana nedenleridir.

Holotoken (HOT) Nasıl Satın Alınır?

Holotoken satın almak için BitTurk’e kayıt olduktan sonra banka hesabınızdan, BitTurk’e Türk Lirası gönderin.

BitTurk’te HOT alım işlemleri yapabilirsiniz. Gerekirse BitTurk hesabınıza kendi adınıza ait banka hesabınızdan Havale ve ya EFT ile TL yatırabilirsiniz. Ayrıca BitTurk’te düşük komisyon oranları ile HOT ticareti yapabilirsiniz.

Holotoken satın almak için hemen BitTurk’e kayıt ol.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.