Holo Nedir? HOT Al

BitTurk
Holo Nedir? HOT Al

Holo nedir HOT alımını bu makalemizde açıklıyoruz. Holo akıllı sözleşme yazılımcıları olan Eric Harris-Braun ve Arthur Brock tarafından kurulmuştur. 2016 Aralık yılında, ikili ilk olarak P2P ekonomisine güç vermek amacıyla tasarlamıştır. MetaCurrency Projesi (araç ve teknoloji geliştircisi) için çalışmaya başlamıştır. Holo protokolü modellenirken, daha önce üzerinde çalıştıkları merkeziyetsiz uygulamalar içinde ortak P2P çalışması sunan Ceptr altyapısındanda yararlanılmıştır.

Holo nedir sorunun cevabına gelecek olursak Holo merkeziyetsiz Holochain kullanılarak oluşturulmuş eşler arası bir platformdur. DApp’lerde blockchain teknolojisinin kullanım zorunluluğunu ortadan kaldırır. Holo protokolünün amacı, merkeziyetsiz uygulamaların basit erişilebilir yaşam beraberliği ve pazaryeri sunmaktadır. Holochain kullanılarak geliştirilen uygulamaların ağ katılımcılarıyla ve internetin daha büyük bir alanı arasında bir köprü görevi görür. Böylece ağın güvenliğini sağlamak için küresel konsensüse ihtiyaç olmaz. 

HoloFuel tokeni, düzenli olarak test edilen ve hizmetleri karşılığında ağındaki katılımcılarına sistem tarafından ödeme yapmaktadır. Proje 2018 yılında, HoloToken olarakta bilinen ERC-20 standartlarında bir token olan HOT’ı piyasaya çıkardı. HOT, HoloFuel için kullanılabilecek bir “IOU” olarak tanıtılmıştır.

Holo (HOT) Nasıl Satın Alınır?

Holo satın almak için BitTurk’e kayıt olun. Ardından banka hesabınızdan, BitTurk’e Türk Lirası gönderin.

BitTurk’te Holo alım işlemleri yapabilirsiniz. Gerekirse BitTurk hesabınıza kendi adınıza ait banka hesabınızdan Havale ve ya EFT ile TL yatırabilirsiniz.

Ayrıca BitTurk‘te düşük komisyon oranları ile HOT ticareti yapabilirsiniz.

HOT alt yapısı gereği bankalardan farklı çalışır. Kullanıcılar ayrıca HOT ile bankalara ihtiyaç duymadan birçok finansal işlemi yapabilmektedir.

HOT satın almak için hemen BitTurk’e kayıt ol.

Investment information, comments and recommendations contained herein are not included in the scope of investment advisory. Therefore, making an investment decision based solely on the information and comments contained herein may not produce results that are in line with your expectations.