Göztepe Spor Kulübü Fan Token (GOZ) Nedir?

BitTurk
Göztepe Spor Kulübü Fan Token (GOZ) Nedir?

Göztepe Spor Kulübü Fan Token (GOZ) nedir bu makalemizde açıklıyoruz. İzmir’in ünlü spor kulübü Göztepe, kripto para birimi çıkaracak kulüpler listesine eklendi. 27 Nisan 2021’den beri satışta olan $GOZ fan tokeni, yalnızca sınırlı sayıda hayran ve yatırımcı tarafından kullanılmaktadır. Göztepe taraftar jetonları 10 TL ile satışa sunulmuştur. Önceki satışlardan farklı olarak ön satış 2 aşamada gerçekleşmiştir. İlk aşamada her kullanıcı 27 Nisan 2021 Türkiye saati ile 14:00’da 25 adet satın alma işlemi gerçekleştirmektedir. İkinci aşamada ise her kullanıcı 250 Göztepe tokeni satın almaktadır. Ek olarak ikinci aşama ise Türkiye saatiyle 20:01’de başlamıştır.

Göztepe ($GOZ) Fan Tokenı Nedir? Spor Kulübü 

Göztepe’nin resmi kripto para birimi $GOZ olarak adlandırılıyor. $GOZ fan token sahipleri, kulüp kararlarında oy kullanma, sohbet odalarına katılma, sürpriz hediyeler kazanma ya da özel etkinliklerden yararlanma gibi pek çok imkana sahiplerdir. Ayrıca bazı VIP ayrıcalıklar da GOZ Token sahiplerini beklemektedir. Ek olarak Göztepe fan tokeni, Göztepe Futbol Kulübüne gelir sağlamaktadır.

Göztepe SK Fan Tokeninin Toplam Arzı Nedir? 

Toplam 7 milyon adet tedarik edilerek arz edilmiştir. Göztepe Spor Fan Tokeni ($GOZ) tam adet olarak piyasaya sürülmemiştir. Göztepe’nin $GOZ Taraftar Token’ı, FTO ile birlikte 27 Nisan Salı günü satışa sunulmuştur. FTO ile yapılacak $GOZ Fan Token tavsiye teklifi 27 Nisan Salı günü yapılmıştır. FTO Fan Token teklifinin uzun versiyonu, fan tokenının sınırlı bir süre için ilk kez kullanıma sunulduğu dönemin adıdır. Ayrıca her kulüp için yalnızca bir FTO yapılmaktadır. Genellikle fan tokenları bu süre zarfında sabit fiyata satılmaktadır. 

Fan Tokenları Nedir?

$ GOZ fan tokeni, süresi dolmayan ve sahiplerine tek seferlik erişim sağlayan dijital lisanslı kripto para birimidir. Fan tokeninizi kulüp oylarında, oyun günü VIP ödüllerinde ya da imza öğeleri gibi birçok benzersiz deneyimde oy kullanmak için kullanabilirsiniz. Fan token satın alan taraftarlar aynı zamanda kulüplerine de maddi anlamda destek sağlamaktadır. 

Sitemizdeki diğer blogları okumayı unutmayın.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.