GALA (GALA) Nedir?

BitTurk
GALA (GALA) Nedir?

GALA (GALA) nedir bu makalemizde açıklıyoruz. GALA (GALA) Gala Games ekosistemi içinde katılımcılar arasındaki değişim aracıdır. İade edilemeyen hizmet tokenidir. Gala Games içinde plat to earn temasına sahip çeşitli oyunlar bulunmaktadır. Böylelikle blok zinciri tabanlı oyunların geliştirilmesine ve kullanıcıya ulaştırılmasını sağlamaktadır. Ayrıca platform içinde yer alan çok sayıda oyun ile kullanıcıya hizmet sağlanmaktadır. Ek olarak tüm bunları yaparken kendi yardımcı program belirteci olan GALA hizmet tokeni kullanılmaktadır.

Gala Games blok zincir tabanlı oyna – kazan oyun projesidir. 1.3 milyondan fazla aylık kullanıcıya sahiptir. Proje oyna – kazan (play to earn) ilkesi ile hareket etmektedir. Bünyesinde pek çok farklı oyun yer almaktadır. Temel hedef ise oyunlardaki kontrolü kullanıcılara vermektir. Gala Games’in ana hedefi ise oynanmak istenecek türden blok zincir oyunlarını kullanıcılar için geliştirmektir. Ek olarak proje oyuncuların oyu içi varlıklar için harcadıkları tüm zaman ve paranın sadece tek tıkla ellerinden alınması gerçeğinin değiştirilmesini hedeflemektedir. Blok zincir teknolojisi yardımı sayesinde oyunların ve oyun içi varlıkların kontrolünü vermektedir. Böylelikle yaratıcılığın oyun sektöründe yeniden hakim olmasını planlamaktadır. Projenin ilkeleri eğlence, oyunculara aitlik ve topluluk kurallarıdır. 

Gala Games popüler sosyal mobil oyun şirketi Zynga’nın kurucularından biri olan Eric Schiermeyer tarafından kurulmuştur. Eric Schiermeyer liderliğinde hayata geçen pek çok Zynga oyunu (Poker, Mafia Wars, Farmville) bulunmaktadır. Proje toplam 60 kişiden oluşan ekip ile yoluna devam etmektedir. Öte yandan topluluk odaklı faaliyetleri ile dikkat çekmektedir. Gala Games üzerinden yapılacak işlemler için GALA hizmet tokenine ihtiyaç duyulmaktadır. Ek olarak kurucu düğümleri oylama mekanizması ile katılımcıların Gala Games’in hangi oyunları geliştirmesi ve fon sağlanması gerektiğine karar verme imkanı tanınmaktadır.

Avantajları:

  • Gala Games bünyesinde pek çok oyun vardır.
  • Eğlenceyi ilk sıraya almaktadır.
  • Blok zincir yapısını arka planda tutmaktadır.
  • VOX isimli Gala Games’in koleksiyon amaçlı üretilen benzersiz yapıda ve nadir bulunan NFT avatar grubu bulunmaktadır. 
  • NFT’ler ve oyun içi kazanımlar ile kullanıcılara yüksek kazanç sunmaktadır.
  • Ethereum ve Binance Smart Chain (BSC) ağları üzerinde çalışmaktadır. 

Gala Games (GALA) Nasıl ve Nereden Satın Alınır?

1. Adım: GALA almak için tercih ettiğiniz kripto para borsasına giriş yapın.

2. Adım: Hesap açın ve GALA almak için para yatırın. 

3. Adım: Ardından istediğiniz miktarda GALA alım emri verin. 

4. Adım: Alınan GALA’lar sanal cüzdanda ya da varsa donanım cüzdanda saklanabilir.

Sitemizdeki diğer blogları okumayı unutmayın.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.