Everton Fan Token (EFC) Nedir?

BitTurk
Everton Fan Token (EFC) Nedir?

Everton Fan Token (EFC) nedir bu makalemizde açıklıyoruz. Socios/Chiliz, İngiltere Premier Ligi’nin kulübü Everton F.C için bir fan tokeni taraftarlarıyla buluşturdu. İngiltere Premier Ligi Takımları Everton FC Kulübün resmi kripto para birimine $EFC Fan Token denir. Everton Taraftar Tokeni ($EFC) sahipleri kulüple ilgili bir dizi ayrıcalığa sahip olacaklar. Spor dünyasının kripto para işbirlikleri ile adından sıkça söz ettirdiği son yıllarda Everton Fan Token’de listelere hızlı bir giriş yaptı. İngiltere’nin köklü kulüplerinden biri olan Everton FC’nin çok ciddi bir taraftar kitlesi vardır. Kendi taraftar kitlesi ile birlikte kripto para birimine gösterdiği ilgi yüksek olmuştur.

Everton FC Taraftar Tokenlarının Ön Satışını Ne Zaman Yapar? 

İngiltere Premier Ligi takımı Everton F.C. Fan Tokeni 15 Eylül 2021’de ön satışa sunulmuştur. $EFC Taraftar Tokeni Türkiye Saati ile 14:00’te satıştadır. Everton taraftar tokenleri satılıktır. İlk turda, her kişi en fazla 75 token satın almıştır. Ön satış ilk turda sona ermiştir. EFC ön satışı sırasında sadece 500.000 fan tokeni satıldı. 

Everton Fan Token Ne İşe Yarar? 

Everton FC Taraftar Token, taraftarlarına sohbet odalarına katılma hakkı, sürpriz hediyeler, ödüller, oyuncularla tanışma hakkı ve kulüp düzenlemelerinde oy kullanma hakkı gibi bir dizi avantajdan yararlanma hakkı verecek. Fan token, ciddi bir yatırımdır. Ek olarak taraftarlar için kulüp üzerinde çeşitli avantajlara sahip olma fırsatı sunmaktadır. Çeşitli organizasyon ya da etkinliklere de katılma şansı yakalayan olan Everton Fan Token sahipleri aynı zamanda lisanslı ve imzalı ürünlere de ulaşmaktadırlar.

Everton FC Fan Tokenlarının (EFC) Toplam Arzı Nedir? 

Toplam arzı, tam olarak dağıtılmamış olan 10 milyondur. 

Everton Taraftar Kodu Ne Zaman Listelendi? 

Taraftar Token, 28 Ekim 2021’de Türkiye Saati ile 14:00’te listelenmiştir.

Sitemizdeki diğer blogları okumayı unutmayın.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.