EOS Nedir EOS Al

BitTurk
EOS Nedir EOS Al

EOS Nedir EOS alımını makalemizde açıklıyoruz. EOS, kendisini merkezi olmayan uygulamalar için en güçlü altyapı olarak tanımlıyor. Ayrıca platformunda ticari ölçekli merkezi olmayan uygulamalar (dApp) geliştirebilen, barındırabilen ve yürütebilen blok zinciri tabanlı merkezi olmayan bir sistemdir. EOS nedir sorusunun cevabına gelince EOS Ağının inşası, Steem ve Bitshares gibi popüler platformların kurucusu Dan Larimer vasıtasıyla işlenmeye başlamıştır. Eos, işletmelere ve bireylere, web tabanlı uygulamalara benzer blok zinciri tabanlı uygulamalar oluşturmak için gereken tüm temel işlevleri sağlar. (Örn. güvenli erişim ve kimlik doğrulama, lisanslama, veri barındırma, kullanım yönetimi ve dApp’ler ile İnternet arasındaki iletişim) Ayrıca, sorunsuz uygulama geliştirme için eksiksiz bir çözüm sağlayan arayüz geliştirme için bir ağ araç takımı tarafından da desteklenir. Esasen Google’ın Play Store’una ve Apple’ın App Store’una benzer. EOS ekosistemi, EOS.IO ve EOS belirteçleri olmak üzere iki temel öğeden oluşur.

EOS token’ları; Ethereum Wallet, MyEtherWallet ve MetaMask’ı içeren birden fazla cüzdanda saklanabilmektedir.

EOS’un Diğer Kripto Para Birimlerinden Farkı Nedir?

EOS’ta konsensus mekanizması olarak proof-of-stake kullanılıyor. Ayrıca, paralel yürütme ve asenkron iletişim metodolojisi kullanılarak yüksek oranda ölçeklenebilir olması hedefleniyor.

EOS Satın Al

EOS satın almak için BitTurk’e kayıt olun. Ardından banka hesabınızdan, BitTurk’e Türk Lirası gönderin.

BitTurk’te EOS alım işlemleri yapabilirsiniz. Gerekirse BitTurk hesabınıza kendi adınıza ait banka hesabınızdan Havale ve ya EFT ile TL yatırabilirsiniz.

Ayrıca BitTurk‘te düşük komisyon oranları ile EOS ticareti yapabilirsiniz.

EOS alt yapısı gereği bankalardan farklı çalışır. Kullanıcılar ayrıca EOS ile bankalara ihtiyaç duymadan birçok finansal işlemi yapabilmektedir.

EOS satın almak için hemen BitTurk’e kayıt ol.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.