Enjin Coin Nedir ENJ Al

BitTurk
Enjin Coin Nedir ENJ Al

Enjin Coin nedir makalemizde açıklıyoruz. Enjin Coin, Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiş ENJ kısaltmasını kullanan bir tokendir. Web sitelerinde ve çevrimiçi oyun platformlarında kullanılabilen dijital para birimi olarak da tanımlanabilmektedir. Enjin, 2009 yılında kuruldu. Oyuncular için Inj in Network adlı bir topluluk platformu olan bir start-up şirketidir. Enjin markası, oyun geliştiricileri ve oyun endüstrisinde iyi bilinen bir markadır. 2017 yılında ise kripto para birimleri ICO’larla popüler hale geldiğinde, platformlarda ve oyunlarda kullanılabilecek bir token olan Enjin Coin‘i ürettiler. ICO aracılığıyla yaklaşık 19 milyon dolar topladılar. Enjin Coin, oyunlarda ve oyun platformlarında kullanılan dijital bir para birimidir. Oyunda ENJ kazanarak bu ENJ’leri kazanarak oyundaki üyelik seviyenizi yükseltebilirsiniz. Ayrıca oyun içinde dijital ürünler, eşyalar ve oyun eşyaları satın alabilirsiniz.

Enjin Coin (ENJ) Farkı Nedir?

Kurucu ortak Radomski’nin açıklamasına göre Enjin Coin benzersiz bir proje çünkü basılan her token doğrudan ENJ tarafından desteklenmektedir. Ardından oyundaki öğeler için gerçek dünya değeri sağlıyor. Oyun geliştiricileri, benzersiz veya sınırlı sayıda ERC-1155 belirteçleri oluşturmak için ENJ’yi kullanmak için bir dizi akıllı sözleşme kullanmaktadır. Bu tokenler, Eylül 2019’da başlatılan Enjin pazarında işlem görebilmektedir. Kullanıcılar tokenleri istedikleri zaman ENJ para birimine çevirebilmektedir. Yeni jetonların yaratılmasıyla birlikte ENJ yakıldı ve bu da arz sıkıntısına yol açtı. Proje; ayrıca Samsung, Unity ve PC Gamer gibi büyük oyun ve teknoloji markalarıyla da ortaklıklar kurmuştur.

Enjin Coin (ENJ) Satın Al

Enjin Coin satın almak için BitTurk’e kayıt olun. Ardından banka hesabınızdan, BitTurk’e Türk Lirası gönderin.

BitTurk’te Enjin Coin alım işlemleri yapabilirsiniz. Gerekirse BitTurk hesabınıza kendi adınıza ait banka hesabınızdan Havale ve ya EFT ile TL yatırabilirsiniz.

Ayrıca BitTurk‘te düşük komisyon oranları ile Enjin Coin ticareti yapabilirsiniz.

ENJ alt yapısı gereği bankalardan farklı çalışır. Kullanıcılar ayrıca ENJ ile bankalara ihtiyaç duymadan birçok finansal işlemi yapabilmektedir.

ENJ satın almak için hemen BitTurk’e kayıt ol.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.