Dvison Network (DVI) Nedir?

BitTurk
Dvison Network (DVI) Nedir?

Dvison Network (DVI) nedir bu makalemizde açıklıyoruz. Dvison Network (DVI), sanal gerçeklik içerisinde NFT pazarına güç veren ve blok zincir tabanlı VR içerik oluşturma ekosistemidir. BİT tabanlı dördüncü sanayi devriminin tam merkezindedir. Yatırımcıya insanlığın varlıklı bir yaşam süreceği yeni bir sanal gerçeklik dünyası sunmaktadır. DVI Coin Network Toplam Arz: 1.000.000.000 DVI‘dir.

Dvision’ın 3 önemli platform ayağı bulunmaktadır. Bunlar:

  • VR-Market : NFT pazar yeri olarak tanımlanmaktadır. Bu pazarda eşsiz öğeler yaratıp, takas edebilirsiniz.
  • VR-Space: Sanal alanlarına sahip olabileceğiniz ya da özelleştirebileceğiniz uyarlanmış sanal gerçekliktir.
  • VR-City: VR-Space Koleksiyonu, diğer kullanıcılar ile meta veri deposunun tadını çıkarabileceğiniz herkese açık bir VR dünyasıdır. 

Metaverse ve sanal gerçeklik projelerinin gelecekte değer göreceği düşünülmektedir. Proje, geleceğin dünyası için önemli bir açık alan sunmaktadır. Kısacası, coin gelişime ve değer kazanmaya açıktır. Analistler Dvision Network (DVI) Coin’in beklentileri karşılayacak türden bir coin olduğunu belirtmişlerdir.

Avantajları:

  • NFT, VR ve Metaverse dünyası için gelecek vadetmektedir. 
  • Kar potansiyeli uzun vadede oldukça yüksektir. 

Dvison Network Nasıl Satın Alınır?

1.Aşama: Listenen borsalardan üyelik işlemlerini tamamlamalısınız.

2.Aşama: Bilgilerinizi legal bir şekilde eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.

3.Aşama: Cep telefonuza gelen doğrulama sms kodu sonrasında hesabınıza giriş sağlayabilirsiniz.

4.Aşama: Para yatırma-çekme işlemleri için hesap doğrulama işlemi olan kimlik verileri doğrulama resmi ve yazılı metni beyan etmeniz istenmektedir. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz onaylanacaktır. 

Sitemizdeki diğer blog yazılarını okumayı unutmayın.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.