DigiByte Nedir DGB Al

BitTurk
DigiByte Nedir DGB Al

DigiByte nedir DGB alımını makalemizde açıklıyoruz. Jared Tate, DigiByte’ı 2013’te geliştirdi ve Ocak 2014’te madeni paranın genesis bloğunu piyasaya sürdü. DigiByte, o zamanlar herhangi bir ICO’su olmayan birkaç blok zinciri projesinden biriydi. Pazara girdikten sonra, Tate kendini Xtreme’nin geliştirilmesine adadı ve ardından proje için fon toplamak için Xtreme Vakfı’nı kurdu. DigiByte (DGB), Jared Tate tarafından 2014 yılında geliştirilen kripto para birimlerinden biridir. DigiByte nedir sorusunun cevabına gelince, kurucusuna göre bu kripto para birimi, Bitcoin’in daha hızlı, daha güvenli ve merkezi olmayan bir versiyonudur. Bitcoin ile kıyaslandığında daha ölçeklenebilir, daha güvenli ve daha hızlı bir ağ üzerinde çalışma gibi özelliklere sahiptir. Merkezi olmayan, daha güvenli ve daha hızlı bir proje olarak adlandırılmaktadır.

DigiByte Nasıl Çalışır?

DigiByte, yalnızca piyasaya sürüldüğünde herhangi bir jeton üretmediği için çıkarılabilmektedir. DigiByte’ın 21 milyar jetonluk bir limiti var ve bunların tümü 2035’te artacak. DigiByte’ı tek başına oluşturabilir veya bir madencilik havuzu yardımıyla DigiByte oluşturmak için desteklediği beş madencilik algoritmasından birini kullanabilirsiniz. DigiByte kripto para birimi, DigiAsset akıllı sözleşme ağını kullandıkları için Ethereum’daki gaz mekanizmasıyla karşılaştırılabilmektedir. Bir borsada veya DigiByte cüzdanında saklanabilmektedir.

DigiByte (DGB) Nasıl Satın Alınır?

DigiByte satın almak için BitTurk’e kayıt olun. Ardından banka hesabınızdan, BitTurk’e Türk Lirası gönderin.

BitTurk’te DigiByte alım işlemleri yapabilirsiniz. Gerekirse BitTurk hesabınıza kendi adınıza ait banka hesabınızdan Havale ve ya EFT ile TL yatırabilirsiniz.

Ayrıca BitTurk‘te düşük komisyon oranları ile DGB ticareti yapabilirsiniz.

DGB alt yapısı gereği bankalardan farklı çalışır. Kullanıcılar ayrıca DGB ile bankalara ihtiyaç duymadan birçok finansal işlemi yapabilmektedir.

DGB satın almak için hemen BitTurk’e kayıt ol.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.