Decred Nedir DCR Al

BitTurk
Decred Nedir DCR Al

Decred Nedir DCR alımını makalemizde açıklıyoruz. Temel olarak blok zincir sistemi üzerine inşa etmeyi amaçlayan merkezi olmayan bir ağ oluşturmanın umulduğu bir ekosistem olarak tanımlanabilmektedir. Decred nedir sorusunun cevabına gelince, 2016 yılında Bitcoin blok zincirinin çatallanması sırasında yani hard fork uygulaması sırasında ortaya çıkmıştır. İş ispatı ve hisse ispatını aynı anda kullanabilen bir sisteme sahiptir. Decred‘in geliştirme ekibi, PoW ve PoS tarafından oluşturulan güçlü sistemlerin kullanıcılara önemli katkılar sağlayabileceğine inanılmaktadır. Bildiğiniz gibi Bitcoin madenciliği çok yüksek donanım ve enerji gerektirir. Decred ise madencilik donanımı olmayan kullanıcılar için onay görevleri tanımlayarak dengeli bir ağ oluşturmaya çalışıyor. Ayrıca Decred’in planını kullanarak 51 saldırı önlenebilmektedir. Decred’in kendi ağ sisteminde kullandığı bir oylama sistemi bulunmaktadır. Oylama sistemi sayesinde Decred ağı içerisinde gerçekleşecek bir değişiklik ile ilgili her kullanıcının söz hakkı olmuş oluyor.

decred nedir

Decred Nasıl Satın Alınır?

Decred satın almak için BitTurk’e kayıt olun. Ardından banka hesabınızdan, BitTurk’e Türk Lirası gönderin.

BitTurk’te Decred alım işlemleri yapabilirsiniz. Gerekirse BitTurk hesabınıza kendi adınıza ait banka hesabınızdan Havale ve ya EFT ile TL yatırabilirsiniz.

Ayrıca BitTurk‘te düşük komisyon oranları ile DCR ticareti yapabilirsiniz.

DCR alt yapısı gereği bankalardan farklı çalışır. Kullanıcılar ayrıca DCR ile bankalara ihtiyaç duymadan birçok finansal işlemi yapabilmektedir.

DCR satın almak için hemen BitTurk’e kayıt ol.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.