Club Atletico Independiente Fan Token (CAI) Nedir?

BitTurk
Club Atletico Independiente Fan Token (CAI) Nedir?

Club Atletico Independiente Fan Token (CAI) nedir bu makalemizde açıklıyoruz. Genellikle sahiplik ya da hatta üyeliğin kanıtını temsil edebilen bir varlıktır. Jetonlar birçok farklı amaç için kullanıldığından, en popülerleri şu anda Ethereum’dur. Ek olarak standart ERC coin olan tokenleri desteklemek amacıyla birçok özel blok zinciri geliştirilmiştir. Socios.com, ağırlıklı olarak futbol hayranları için, kullanıcıların Club’a özel fan jetonları alarak destekledikleri ve oy kullanma hakkına sahip oldukları bir uygulamadır. 

Fan Token Nedir?

Chiliz ($CHZ), chiliZ ve Socios.com platformu için dijital para birimi olarak hizmet veren Ethereum blok zincirinde bir ERC20 yardımcı program belirtecidir. Platformlarının lansmanı sırasında, diğer spor blok zinciri girişimleriyle birlikte yeni bir belirteç kategorisi ortaya çıkmıştır. Taraftar Tokenleri Socios.com platformuna girdikten sonra, terfi edilmeyen kulüp ortakları, Taraftar Token Teklifi (FTO)’ne sahipliği yapmaktadır. Fan Tokenleri almak için kripto borsası aracılığıyla $CHZ satın almak zorunludur. Tokenler bir takıma ya da kulübe özgüdür. Bu şekilde şifrelenmiş oy hakkı ve üyelik kaydına erişim sağlamaktadır. Ayrıca sınırlı dijital varlıklardır.

Club Atletico Independiente Fan Token Özellikleri

Kulüp hakkında Independiente, tarihi boyunca 7 Copa Libertadores rekoru da dahil olmak üzere 21 uluslararası turnuva kazanmıştır. Tüm zamanların en başarılı futbol kulüplerinden biridir. Aynı zamanda Güney Amerika’nın en büyük kulüp turnuvasını arka arkaya dört kez kazanan tek takımdır. Bu 1972 ile 1975 arasında elde ettikleri bir başarıdır. Son başarıları ise şampiyonluk kazandıkları Copa Sudamerica’dır.

CAI, çeşitli kripto borsalarında listelenmiştir. Bununla birlikte, önce herhangi bir kripto para borsasından Bitcoin satın alarak ve ardından para birimini takas teklif eden borsaya aktararak işlem yapmak mümkündür. Böylelikle yine bu para birimini kolayca satın alabilirsiniz. Club Atletico Independiente Fan Token alan kullanıcılar kulüp kararları hakkında da söz sahibi olma imkanları vardır. Ayrıca kulübün bazı lisanslı ürünlerinin imzalı versiyonlarına erişebilme şansını da yakalamak mümkündür. Ek olarak taraftarlar özel etkinliklere de davet edilmektedirler.

Sitemizdeki diğer blogları okumayı unutmayın.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.