CloudCoin (CCE) Nedir?

BitTurk
CloudCoin (CCE) Nedir?

CloudCoin (CCE) nedir bu makalemizde açıklıyoruz. CloudCoin (CCE), PNG dosyası olarak çevrimdışı saklanabilen tek dijital para birimi olarak piyasaya sürülmüştür. Sistem anında ve ücretsiz işlemler mantığı ile kurulmuştur. CloudCoin’ler SkyVault aracılığıyla aktarılabilmektedir. Ayrıca CloudCoin dosyaları Gmail veya Telegram gibi mesajlaşma uygulamaları aracılığıyla gönderilebilmektedir. Projenin temel odak noktasında enerji verimliliği bulunmaktadır. CloudCoin’ler yalnızca dosyalar ve bir kod parçası olduğundan, işlemler neredeyse hiç enerji gerektirmemektedir. Ayrıca ekosistemde madencilik veya doğrulama işlemleri bulunmamaktadır.

Projenin geliştiricilerine göre kullanıcılar, hiçbir şekilde hack saldırısına uğramaz. Geliştirici ekibin RAIDA protokolü, CloudCoin’e fiziksel bütünlük sağlamaktadır. Ayrıca onu kuantum bilgisayarlara dirençli hale getirmektedir. Bunlara ek olarak, projenin bir diğer amacı da anonimlik sağlamaktır. Bu amaç doğrultusunda hiçbir işlem kaydedilmemektedir. Bir cüzdan veya hesap oluşturmadan CloudCoin’lere sahip olmak mümkündür. CCE dosyaları için yeni doğrulama anahtarları istemek, bu işlem için yeterli olacaktır. RAIDA protokolü, yedekli bağımsız tespit aracıları dizisi olarak tanımlanmaktadır. RAIDA, yok edilemez ve kurcalanamayan veya hacklenemeyen küresel bir sahtecilik tespit sistemidir. Ayrıca RAIDA, bir CloudCoin’in gerçekliğini milisaniyeler içinde algılayabilme özelliğine sahiptir.

CloudCoin, taklit edilemeyen, iki kez harcanamayan, çıkarılamayan veya kaybolamayan bir küresel para birimi sağlamaktadır. İşlemler yüzde 100 gizli olarak gerçekleşmektedir. Ayrıca hiçbir genel defter, hesap ve hatta şifreleme gerektirmemektedir. İnternetin kendisi gibi, hükümetler, bilgisayar korsanları ve hatta nükleer silahlar tarafından çökertilemeyecek şekilde tasarlanmıştır. CloudCoin, yalnızca sahibinin bildiği 3.200 bitlik gizli bir veriden oluşmaktadır. Bu bitler, bilgisayarda saklanabilen ve e-posta, SMS ve hatta normal bir kağıt posta yolu ile gönderilebilen jpg resimlerine veya metin dosyalarına yazılmaktadır.

CCE Nedir?

CCE, bir bulut tabanlı dijital paranın sahibi, belirli bir dosyada parayı içeren kodu elde edebilmektedir. Bir CCE satıldığında bu bilgi diğer bir kullanıcıya geçiş yapmaktadır. CloudCoin, mevcut olarak 25’in üzerinde dijital bulut hizmetiyle entegre edilmiştir. Bulut teknolojisi, internet tabanlı geniş veri depoları olarak bilinmektedir. Bu platformlarda kullanıcılar, kendi verilerini ücretsiz veya para ödeyerek depolama avantajı elde eder. Bu platformlara örnek olarak Google Clouds örnek verilebilir. CCE bu tür platformlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bununla birlikte token’ı aktarmak da son derece kolay bir işlem haline getirilmiştir. Bir borsa yerine, herhangi bir uygulama üzerinden dosyayı göndermek coin’i aktarmak için yeterlidir.

CloudCoin (CCE) Nasıl ve Nereden Alınır?

1. Adım: CEE almak için tercih ettiğiniz kripto para borsasına giriş yapın.

2. Adım: Hesap açın ve CEE almak için para yatırın.

3. Adım: Ardından istediğiniz miktarda CEE alım emri verin.

4. Adım: Alınan CEE’ler sanal cüzdanda ya da varsa donanım cüzdanda saklanabilmektedir.

Sitemizdeki diğer blogları okumayı unutmayın.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.