Chimpion (BNANA) Nedir?

BitTurk
Chimpion (BNANA) Nedir?

Chimpion (BNANA) nedir bu makalemizde açıklıyoruz. Chimpion (BNANA), kripto topluluğuna özel ilk çevrimiçi bankacılığı temsil etmektedir. Bu doğrultuda çevrimiçi kripto bankacılığını yaratmıştır. Ayrıca proje, tüm kripto ve banka hesaplarının tek bir yerde güvenli bir şekilde merkezileştirilmesine olanak tanımaktadır. Proje blok zinciri bankası olarak kendini ön plana çıkarmaktadır. Ayrıca Chimpion, kendisini e-Ticaret ve dijital cüzdanlar için hepsi bir arada bir kripto-fiat ödeme sistemi olarak tanıtmaktadır.

Blok zinciri bankası, dünyanın iki farklı yerindeki iki kişi arasında bir blok zincir üzerinde internet üzerinden ücretsiz ve gerçek zamanlı olarak hareket edebilen istikrarlı dijital para birimleri kullanmaktadır. Kriptografi, blok zinciri ve akıllı sözleşmelerin başarılı entegrasyonu sayesinde ekip, günlük kullanım için pratik olan bir banka sistemini başarıyla tasarlamıştır. Şirketin blok zinciri bankası olarak adlandırdığı sistemin en temel hedefi, uygulama içerisinden çıkmadan havale ve benzeri işlemlerin gerçekleşmesine olanak sağlamaktır. Proje, dünyanın herhangi bir yerinden herhangi bir yerine saniyeler içerisinde para gönderilmesine odaklanmıştır. Ayrıca ödeme sistemlerini geliştirerek, şirketlerin gerçekleştireceği ödemelerde uygulamanın kullanılmasını hedeflemektedir.

Projenin ilk çıkış noktası, geleneksel bankacılık sistemlerinde ortaya çıkan problemlerin ortadan kaldırılmasıdır. Geleneksel bankacılık sistemlerinde yaşanan yavaşlık, zaman kısıtlaması ve buna benzer problemler, ekibin sürdürülebilirlik anlayışına ters geldiği vurgulanmaktadır. İnsanların herhangi bir kısıtlama olmadan para işlemlerini gerçekleştirebilmesi ana hedef olarak belirlenmiştir. Bu nedenle blok zinciri bankası, tüm kullanıcılara serbest bir çalışma alanı sağlamaktadır. Sistemde, herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır.

Chimpion projesi birçok özelliği ile sükse yaratsa da henüz piyasaya sürülmemiştir. İlgilenen kullanıcılar, şirketin web sitesinden projenin bekleme listesine katılabilmektedir. Şirketin projeden bağımsız BNANA adını verdiği bir kripto para birimi bulunmaktadır. BNANA’nın ekosistem içerisinde kendi kullanım durumları bulunmaktadır. Ayrıca BNANA, projenin ilerlemesini sağlayan token ödülleri için kullanılan kripto para birimi olarak tanıtılmıştır. Ayrıca ekosistemde yer bulan BNANA, ilerleyen süreçte projenin yeni token’ı ile bağlantılı olabilecektir.

Chimpion (BNANA) Nasıl ve Nereden Alınır?

1. Adım: BNANA almak için tercih ettiğiniz kripto para borsasına giriş yapın.

2. Adım: Hesap açın ve BNANA almak için para yatırın.

3. Adım: Ardından istediğiniz miktarda BNANA alım emri verin.

4. Adım: Alınan BNANA’lar sanal cüzdanda ya da varsa donanım cüzdanda saklanabilmektedir.

Sitemizdeki diğer blogları okumayı unutmayın.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.