ChainLink Nedir LINK Al

BitTurk
ChainLink Nedir LINK Al

ChainLink nedir LINK alımını makalemizde sizler için açıklıyoruz. ChainLink, PayPal, Visa gibi ödeme hizmetleri, HSBC , Wells Fargo gibi bankalar ile Ethereum ve Bitcoin gibi blok zincirleri arasındaki boşluğu doldurmayı amaçlayan bir blok zinciri projesidir.

2015 yılında piyasaya sürülerek 2017 ICO token satışı sırasında ERC-20 token LINK ile halka gösterilmiştir. ChainLink nedir LINK alımı cevabına gelince, gerçek dünya uygulamalarına, verilerine ve API’lerine bağlanabilen merkezi olmayan bir blok zinciri Oracle (uzman) platformudur. ChainLink, başlangıçta, blockchain ile geleneksel sistemler arasındaki boşluğu doldurmayı amaçlayan SmartContract olarak adlandırılmıştır. Zincir işleme, hizmet seviyesi sözleşmesinde (SLA) belirtilen parametrelere sahip akıllı sözleşmelere sahiptir. Oracle, kurcalamayı önlemek için verileri toplar, doğrular, ardından blok zincirine kaydeder. ChainLink‘in yerel Ethereum belirtecini ödüllendirmek için LINK’i kullanmıştır. En önemlisi, bu verileri akıllı sözleşmelerde kullanıma hazır hale getirir. Şu an Ethereum blok zincirinde bulunuyor. Diğer Ethereum dApp’leri ile bağlantı desteği sağlar.

LINK’in madenciliği yapılıyor mu?

LINK’in madenciliği yapılmamaktadır. Chainlink şirketi token üretimlerini bizzat yapıp piyasaya sürmektedir.

Chainlink Nasıl Satın Alınır?

LINK satın almak için BitTurk’e kayıt olduktan sonra banka hesabınızdan, BitTurk’e Türk Lirası gönderin.

BitTurk’te ChainLink alım işlemleri yapabilirsiniz. Gerekirse BitTurk hesabınıza kendi adınıza ait banka hesabınızdan Havale ve ya EFT ile TL yatırabilirsiniz. Ayrıca BitTurk’te düşük komisyon oranları ile LINK ticareti yapabilirsiniz.

ChainLink satın almak için hemen BitTurk’e kayıt ol.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.