CBC.network (CBC) Nedir?

BitTurk
CBC.network (CBC) Nedir?

CBC.network (CBC) nedir bu makalemizde açıklıyoruz. CBC.network (CBC), 2022’de başlatılan yüzde 100 topluluk tarafından yönetilen, merkezi olmayan bir kripto para birimidir. Ayrıca finansal varlıkların gelişmesine ve büyümesine yol açan entegre bir akıllı staking platformu olarak bilinmektedir. CBC ağı, tarafların ve sahiplerin doğrudan veya dolaylı olarak girdilerini içeren merkezi olmayan ortamla yönetişim içinde çalışmak üzere inşa edilmiştir. USDT, BNB tarafından desteklenen TRX, merkezi olmayan finans dünyasında ön plana çıkarmada büyük rol oynamaktadır.

CBC Token, blok zinciri ve eğlence endüstrilerinde ön plana çıkmayı amaçlayan yeni bir kripto para birimidir. Çok markalı platformlar aracılığıyla evrensel olarak benimsenme yaşamıştır. Ayrıca BSC blok zinciri üzerine inşa edilmiştir. Bu yeni aşamanın öncüsü olmak için proje, BSC akıllı sözleşmeleri ile başlatılmıştır. Token CBC, ekosisteme yüksek fayda katmanı sağlamak, değiştirilebilir para birimi ve sadık müşterilere geri vermek için bir ödül aracı olarak tasarlanmıştır. CBC Token’ın hedefi, kullanıcıların faaliyetlerinde ödeme yapabilmesi için gerçek dünyada kullanılmasını sağlamaktır. Bunun için mevcut ve gelecek teknoloji endüstrilerine uygulanması planlanıyor. Token, CBC Marketplace, CBC Swap, referans programı ve CBC Club’ın içerisinde kullanılmaktadır. Genel olarak hedefi, kendi blok zincirinin oluşturulmasına katkıda bulunmaktır. Ekip, teknoloji ile ilgili her şey için kripto para birimi kullanmayı planlamaktadır.

Ekip, değişmez bir sistem üzerinde bağımsız bir sözleşme uygulayarak finansal olarak güvenli bir gelecek yaratmayı hedeflemektedir. Ayrıca finansal güvensizliğe karşı mücadele etmek birinci önceliktir. Staking özelliğiyle de ön plana çıkan proje, stake etmek isteyen kullanıcılara farklı oranlar sağlamaktadır. Ayrıca bu stake işlemlerine katılabilmek için kyc doğrulaması gerçekleştirip, form doldurulmalıdır. Proje çok yakında bir oyun platformunu piyasaya sürecektir. Bu oyun platformuna özel, ödüller bulunacaktır. İlk aşamanın tamamlanmasıyla beraber proje, platforma özel etkinlikler düzenleyecektir.

 CBC.network (CBC) Nasıl ve Nereden Alınır?

1. Adım: CBC almak için tercih ettiğiniz kripto para borsasına giriş yapın.

2. Adım: Hesap açın ve CBC almak için para yatırın.

3. Adım: Ardından istediğiniz miktarda CBC alım emri verin.

4. Adım: Alınan CBC’ler sanal cüzdanda ya da varsa donanım cüzdanda saklanabilir.

Sitemizdeki diğer blogları okumayı unutmayın.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.