CATCOIN (CATS) Nedir?

BitTurk
CATCOIN (CATS) Nedir?

CATCOIN (CATS) nedir bu makalemizde açıklıyoruz. CATCOIN (CATS), topluluk odaklı bir meme kripto paradır. Ayrıca DeFi projesi olarak bilinmektedir. Alanında birçok yardımcı hizmet sağlamaktadır. Bunlardan bazıları incelendiğinde hibrit DAO oylaması, sonunda sağlam bahis havuzları haline gelecek olan sahipler için yansımalar, yardımcı program tabanlı NFT koleksiyonları, etkileşimli ve eğitici kripto oyunları, uygulamalar ve sektöre yenilerini getirmek için özel kripto ön plana çıkmaktadır. Ayrıca, yükseltilmiş sözleşmenin gücü sayesinde pazarlamalara odaklanılmaktadır.

CATS, en büyük köpek meme kriptolarını geçerek kripto meme coin alanının zirvesine ulaşmayı hedeflemektedir. Catcoin’in yeni sözleşme güncellemesi, en üst düzeyde işlevsellik ve güvenlik sağlamaktadır. Feragat edilmiş bir sözleşme olmasının yanı sıra, proje harcamaları için pazarlama cüzdanı ile alınan her karar, tamamen doxed ekip üyeleri tarafından kontrol edilmektedir. Ayrıca çok imzalı bir cüzdandan geçerek onay almaktadır. Çok imzalı cüzdan, Catcoin’in büyük güç hamleleri yapmasına izin vererek projenin ön plana çıkmasını sağlamaktadır. Ayrıca kilitli likidite token sahipleri için daha fazla fiyat istikrarı sağlamaktadır. Sadece token’ı tutmak, kullanıcılara yansımalar yoluyla pasif gelir sağlamaktadır. Bu bir tür stake özelliğidir. Ancak bazı özel durumları bulunur. Topluluk ve ekip şartlara karar vererek, her dönem yeni kararları beraber almaktadır. Ayrıca ekip dışından geliştiriciler de destekler sağlamaktadır.

Catcoin’in ilk sözleşmesi 2021’in sonlarında bir grup bilinmeyen geliştirici tarafından başlatılmıştır. Geliştiriciler birçok söz vererek yatırımcı çektiler. Ancak kısa bir süre içinde geliştiriciler, projeyi bırakarak açıklama yapmadan projeyi bıraktılar. Sonrasında 22 Nisan 2022’de CATS Token sahipleri başarıyla yeni sözleşmeye taşındı. Bir anlık görüntü ve bir airdrop aracılığıyla CatCoin V2 sözleşmesine.geçiş sağlandı. İlk etapta birçok kargaşa oldu. Ancak ekip ve topluluk bir araya gelerek, bu süreci güvenli bir şekilde tamamladı.

CATCOIN (CATS) Nasıl ve Nereden Alınır?

1. Adım: CATS almak için tercih ettiğiniz kripto para borsasına giriş yapın.

2. Adım: Hesap açın ve CATS almak için para yatırın.

3. Adım: Ardından istediğiniz miktarda CATS alım emri verin.

4. Adım: Alınan CATS’ler sanal cüzdanda ya da varsa donanım cüzdanda saklanabilmektedir.

Sitemizdeki diğer blogları okumayı unutmayın.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.