Bridge Oracle (BRG) Token Nedir?

BitTurk
Bridge Oracle (BRG) Token Nedir?

Bridge Oracle (BRG) Token nedir bu makalemizde açıklıyoruz. Bridge Oracle (BRG), TRON ağındaki Bridge Oracle üzerinde çalışan bir kripto paradır. TRON akıllı sözleşmelerinden uygulamalarına kadar her şeyi daha hızlı biçimde kullanma imkanı sunar. Chainlink’in alternatifi olarak görülmektedir. Merkeziyetsiz finansal işlemlerde kullanılmaktadır. API sözleşmeler yoluyla kullanılan oracle sisteminde ödemeler Bridge Oracle (BRG) ile yapılır. Özellikle de DeFi protokollerinden yararlanırken daha güvenli bir işlem yapmak için kullanılmaktadır.

Bridge Oracle (BRG) projesinin amacı herkese açık paylaşım yapılmayan ve şirketlere özel olan Enterprise API sözleşmesinin yükümlülüklerini yerine getirmektir. Ek olarak TRON tabanlı Dapp’lara sızmalara karşı güvenli, hızlı ve düşük masraflı işlemler sunulmaktadır. Proje şirketler için farklı veri formlarıyla istismarları önler. Bu nedenle kurumsal firmaların dikkatini çekmektedir. Bridge Oracle (BRG) Token hakkında analist ve yatırımcı yorumları genellikle olumludur. Gelecekte fiyat artışı beklenen bir tokendir. 

Avantajları:

  • Pasif Gelir: Bridge Oracle (BRG) sahipleri cüzdanlarında kripto para kilitleyerek yeni kripto paralar kazanırlar. Böylelikle alım-satım harici bir kazanç elde etmek mümkündür.
  • Faiz Kazancı: Bridge Oracle (BRG) sahipleri ağda yer alan ve kripto para borcu almak isteyenlere kredi verirler. Borcun  geri ödemesini faizli şekilde alırlar.
  • Hız ve düşük Masraf: Bridge Oracle (BRG) takas edilir ve kripto para cüzdanları arasında sınır ötesine gönderilir. Hızlı ve düşük maliyetlidir.

Bridge Oracle (BRG) Token Nasıl Alınır?

  1. Adım: Bridge Oracle (BRG) almak için seçtiğiniz kripto para borsasına giriş yapın. Üyelik işlemlerini tamamlayarak sisteme dilediğiniz miktarda para yatırın.
  2. Adım: Daha sonra Bridge Oracle (BRG) paritesinin olduğu işlem sayfasına giderek alım emri verin.
  3. Adım: Aldığınız Bridge Oracle (BRG)’ı sanal cüzdanda veya daha yüksek güvenlik için donanım cüzdanda saklayabilirsiniz.

Sitemizdeki diğer blogları okumayı unutmayın.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.