Bread (BRD) Nedir?

BitTurk
Bread (BRD) Nedir?

Bread (BRD) nedir bu makalemizde açıklıyoruz. Bread (BRD) sadakat ve müşteri ödül programı sunan ilk kripto para cüzdanıdır. Popüler Bread cüzdan uygulamasını kullananlara indirimler ve ek hizmetler sağlamaktadır. Rekabetçi kripto para cüzdan pazarında 150’den fazla ülkede 650.000’den fazla müşteriye hizmet vermektedir. Temelde bir dijital cüzdandır. Proje insanları Bread ekosisteminin içinde kalmaya teşvik etmektedir. Ek olarak uygulama, satın alma, dönüştürme ve depolama sürecini basitleştirerek kripto para birimlerinin benimsenmesini hızlandırmaktadır. BRD ise BRD uygulaması içinde indirimli işlemlere, diğer sadakat ve ödüllere olanak tanıyan bir sadakat ve ödül simgesidir.

Bread projesinin amacı tüketicilere Bitcoin ve diğer kripto para birimlerini satın almanın ve korumanın en basit yolunu sunmaktadır. Mobil nesle blok zinciri özellikli finansal hizmetler getirmeyi hedeflemektedir. Ek olarak BRD büyük işletmeler için blok zinciri altyapı platformu olan Blockset’in de üreticisidir. 2015 yılında kurulan ve merkezi Zürih’te bulunan BRD uzmanların da dikkatini çeken kripto paralardandır. Geleceğinin parlak olacağı düşünülmektedir. Dünya çapında 5 milyondan fazla müşterisi vardır. Koruma altında tahmini 6 milyar ABD doları tutarında kripto varlığı biriktirmesiyle ön plana çıkmaktadır. Daha geniş kitlelere ulaşması beklenmektedir. Projenin başarılarını devam ettirmesi oldukça muhtemeldir. Bread projesi merkezi olmayan banka oluşturmayı planlamaktadır. 

Avantajları:

  • BRD sahipleri için önerilen ödüllerden vardır. 
  • Kişiselleştirilmiş müşteri hizmetlerine erişim imkanı sunulmaktadır.
  • Ethereum altyapısı kullanılmaktadır. Böylelikle ERC-20 cüzdanlarında tutmak mümkündür.
  • BRD fiat para birimi ya da diğer dijital para birimleri için satın alınır ve satılır.
  • Kullanıcılar sahip oldukları BRD miktarına bağlı olarak ticaret ücretlerinde indirim gibi ödüller almaktadırlar.

Bread (BRD) Nasıl ve Nereden Alınır?

1. Adım: BRD almak için tercih ettiğiniz kripto para borsasına giriş yapın.

2. Adım: Hesap açın ve BRD almak için para yatırın. 

3. Adım: Ardından istediğiniz miktarda BRD alım emri verin. 

4. Adım: Alınan BRD’ler sanal cüzdanda ya da varsa donanım cüzdanda saklanabilir.

Sitemizdeki diğer blogları okumayı unutmayın.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.