Brazil National Football Team Fan Token (BFT) Nedir?

BitTurk
Brazil National Football Team Fan Token (BFT) Nedir?

Brazil National Football Team Fan Token (BFT) nedir bu makalemizde açıklıyoruz. Brezilya Millî Futbol Takımı taraftar kartı çıkaracağını duyurdu. Böylelikle kripto alanına daha fazla yatırımcı çekmeyi amaçlarken, kulüpler ve taraftarlar arasındaki etkileşimi de artırması beklenmektedir. Brazil National Football Team Fan Token, Brezilya milli futbol takımının resmi kripto para birimidir. Buna Brezilya Milli Futbol Takımı Fan Tokeni denmektedir. Kısaltması ise BFT’dir. $BFT fan tokeni yayınlandı. Ek olarak Brezilyalı taraftar jetonları, etkinliklere katılmak, benzersiz deneyimler kazanmak, ödüller kazanmak gibi avantajları vardır.

Brazil National Football Team Fan Token ($BFT) Ön Satışı Ne Zaman Gerçekleşecek? 

Brezilya Taraftar Tokeni, 27 Temmuz – 17 Ağustos 2021 tarihleri ​​arasında ön satışa çıkarılmıştır. BFT Taraftar Tokeni 25 Ağustos’ta listelenmiştir.

Brezilya Taraftar Tokeninin Toplam Arzı Nedir? 

Tokenlarının toplam arzı, henüz tam olarak piyasaya sürülmemiş 100 milyon birimdir. Kullanım alanları;

  • Anketler ve Etkinlikler: BFT token sahiplerinin ücretsiz ve ücretli anketlere ya da etkinliklere katılması mümkündür.
  • Sadakat Kaydı: BFT fan token sahipleri, taraftar ödülleri, dijital koleksiyonlar, sadakat puanları ve daha fazlası için Brezilya milli futbol takımı jetonlarını kullanabilecekler. 
  • E-Ticaret: BFT jetonları, satın almalar, ürünler, biletler ya da üyelikler için ödeme olarak kullanılmaktadır. Brezilya Milli Futbol Takımı’nın gelecekteki potansiyel e-ticaret ekosistemine dahil edilebilir. 

Brezilya Taraftar Tokeninin Toplam Arzı Nedir? 

BFT Token Toplam Arz: 100,000,000 BFT’dir.

Brazil National Football Team Fan Token (BFT) Özellikleri ve Avantajları

Milli takımlar sınıfında dünyanın en fazla dünya kupasına sahip olan takımlarından biri olarak Brezilya milli takımının çıkarmış olduğu BFT kripto para birimi oldukça ilgi görmektedir. Ayrıca kazandığı sportif başarılar ile dünyaya damga vuran Brezilya milli takımına ait BFT token, yatırımcıların da dikkatini çekmiştir. Ek olarak Brezilya milli takımının sportif alanda sahip olacağı yeni kupalar ve başarılarla BFT’nin de değeri artacaktır.

Sitemizdeki diğer blogları okumayı unutmayın.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.