Bounce (AUCTION) Nedir?

BitTurk
Bounce (AUCTION) Nedir?

Bounce (AUCTION) nedir bu makalemizde açıklıyoruz. Bounce (AUCTION) zincirler arasında pek çok kripto para için borç alma-verme ve takas imkanı sunan bir altcoindir. DeFi kategorisinde yer almaktadır. Merkeziyetsiz yönetişim, stake mekanizmaları ve likidite madenciliği içeren açık artırma platformu “Bounce Finance” tarafından geliştirilmiştir. Ek olarak Ethereum altyapısı kullanmaktadır. Yatırımcısına çoklu cüzdan ve çoklu zincir desteği sunmaktadır. 2020 yılında 2,2 milyon adet toplam arz ile kripto para dünyasında yerini almıştır. Önemli borsalarda yakaladığı listelenme başarısını sürdürmektedir. Sahip olduğu potansiyel nedeni ile kripto para piyasasında hızlıca benimsenmiştir.

Bankacılık sistemini blockchaine taşımak amacıyla geliştirilmiştir. Ek olarak bankalar arasında borç, takas ve faiz işlemleri yapılmasına olanak tanımaktadır. Blockchain altyapısının günümüz bankacılığına uyarlanması hedefine bir adım daha yaklaşılmasına imkan tanımaktadır. Hedefleri doğrultusunda sahip olduğu özellikler sayesinde yüksek talep görmeyi başarmıştır. Arz edilen toplam coin miktarı sınırlı olsa da hedeflenen 10 milyon arza yaklaşıldıkça Auction fiyatı için baskının artacağını düşünülmektedir. Projenin misyonu “gelecek adına yeni bir protokol inşaatı” olarak ifade edilmektedir. Mevcut DeFi bileşenleri ile bütünleşmeyi ve birleşmeyi hedeflemektedir. ETH altyapısı ile inşa edilen Bounce Coin gelecek açısından yüksek potansiyel içermektedir. 

Avantajları:

  • Hem çoklu cüzdan hem de çoklu zincir desteği sağlamaktadır.
  • Hedeflediği pazara yönelik adımlar atmaktadır. Bu adımlar DeFi projelerinin pek çoğunun önündedir.
  • Toplam arz miktarı nispeten sınırlı kabul edilmektedir.

Auction Nereden ve Nasıl Alınır?

1. Adım: Bounce (Auction) almak için tercih ettiğiniz kripto para borsasına giriş yapın.

2. Adım: Hesap açın ve Bounce (Auction) almak için para yatırın. 

3. Adım: Ardından istediğiniz miktarda Bounce (Auction) alım emri verin. 

4. Adım: Alınan Bounce (Auction)’lar sanal cüzdanda ya da varsa donanım cüzdanda saklanabilir.

Sitemizdeki diğer blogları okumayı unutmayın.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.