Boson Protocol (BOSON) Nedir?

BitTurk
Boson Protocol (BOSON) Nedir?

Boson Protocol (BOSON) nedir bu makalemizde açıklıyoruz. BOSON Coin; güveni ve maliyeti en aza indirilen, oyun teorisiyle kodlanan ve aynı zamanda NFT kullanılarak dijital ödemeleri fizikselde otomatikleştiren bir kripto prokolüdür. Boson Protokol topluluğunun yönetimi diğer aktörlerini teşvik etmek ve ortadaki değeri paylaşmak için geliştirilmiştir. 7 Nisan 2021’de farklı bir açık arttırma şekli ile Gnosis Auction üzerinden satışa çıkmıştır. Token, temelinde merkezi olmayan e-ticareti hedeflemektedir. Özellikle E-ticaret işlemleri gelecek zamanların daha güvenli ve kolay olmasını sağlamayı hedefleyen bir proje olarak, her çeşit NFT taahhüt belirterci satın alınabilmektedir.

Son zamanlarda yüksek kazanç potanasiyeli ile popülerleşen tokenler arasındadır. Aynı zamanda proje içeriği ve fiyat performansıylada güçlü tokenler arasında gösterilmektedir. Özellikle CZ tarafından geliştirilen 2. NFT sezonununda başlamasıyla gelecek yüksek fiyat artışları coin için olumlu anlamda değerlendirilmektedir.

Geleceği:

Proje, NFT odaklı bir proje olmasıyla adından sıkça söz ettiren Metaverse ile gerçek dünya arası bir NFT ile dijitalden fiziksel ödeme işlemlerini otomatikleştirecektir. Hatta token, geleceğin dünyasında da barınacaktır. Geleceğin sosyal medya ve interneti gibi bi adlandırılmalara sahip olan Metaverse evreni için Boson Protokol, gelecek vaat etmektedir.

Avantajları:

  • Gelecek zaman için yüksek bir kazanç potansiyeli vardır.
  • Direkt olarak merkeziyetsiz ticaret için Boson Protokol sistemine bağlanmak mümkündür.
  • Tüm NFT belirteci için “Thing” satın alma işlemi gerçekleştirilmektedir.
  • Yakın zamanda gerçek dünya ve metaverse arası iyi bir köprü görevi kuracaktır.

BOSON Nasıl Satın Alınır?

1.Aşama: Boson token satın alma ve kazanma olarak iki şekilde alınabilir.

2.Aşama: Listelenen borsalardan satın alma işlemi gerçekleştirilir.

3.Aşama: AMA’lara, geliştirme ödüllerine, yarışma ve diğer topluluk aktivitelerine katılarakta BOSON kazanma şansını yaklama imkanı sunmaktadır.

Sitemizdeki diğer blog yazılarını okumayı unutmayın.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.