Biswap (BSW) Nedir?

BitTurk
Biswap (BSW) Nedir?

Biswap (BSW) nedir bu makalemizde açıklıyoruz. Biswap (BSW), çok tipli bir yönlendirme programı ve en düşük platform işlem ücretleri ile piyasaya çıkan ilk DEX platformudur. Binance Smart Chain’deki (BSC) BEP-20 token’larını değiştirmek için merkezi olmayan bir değişim platformu olarak tanınmaktadır. Ağ, hızı ve düşük ağ trafiğini garanti etmektedir. Benzersiz birçok tipli yönlendirme programına sahiptir. Ayrıca yüzde 0,2’lik en düşük işlem ücretine ve karlı özelliklere ulaşmak mümkündür. Sunulan fırsatlar, kullanıcıların ve güçlü projelerin dikkatini çekmektedir. Biswap yakın zamanda, BetFury, Alpaka, LaunchZone, Beefy ve buna benzer birçok projeyle güçlü ortaklıklar kurmuştur.

Platform, Exchange için bir dizi fırsata ve çeşitli seçeneklere sahiptir. Ayrıca, karı en üst düzeye çıkarmak için farms, launchpools, liquiditpools gibi seçenekleri bulunmaktadır. Bununla birlikte, bir kullanıcı havuza likidite ekleyebilmektedir. Ayrıca token takas işlemlerinden gelir elde edebilmektedir. Bir kullanıcı havuza likidite eklediğinde, LP token’ı kazanır. Kullanıcılar, LP token’larını yatırarak veya kilitleyerek dağıtılan ödülleri almak için LP token’larını daha fazla stake edebilmektedir. Bu işlemler, farms olarak bilinmektedir. Ayrıca farms’a katılan kullanıcılar, sistem tarafından BSW token’ları ile ödüllendirilmektedir. Token’lar, sıfır tutma süresi baz alınarak bahisten çıkarılabilmektedir. Bir kullanıcı, ek BSW token’ı kazanmak için Launchpools’da BSW token’larını stake edebilmektedir.

BSW, Binance Smart Chain ağında piyasaya sürülmüş bir BEP-20 token’ıdır. Maksimum arzı 700 000 000 BSW olarak açıklanmıştır. Ayrıca lansman öncesi havuz 200 000 BSW’dir. Token’ın ana işlevi, Biswap platformuna likidite sağlanmasını teşvik etmektir. Token’ların takas edilmesi durumunda, yalnızca yüzde 0,1’lik bir işlem ücreti ödenmektedir. Ayrıca bu ücretler, likidite sağlayıcıları için bir ücret ödülü şeklinde likidite havuzlarına iade edilmektedir. Kesilen yüzde değerin yüzde 0,05 BSW’si yakma işlemi için kullanılmaktadır.

Biswap (BSW) Nasıl ve Nereden Alınır?

1. Adım: BSW almak için tercih ettiğiniz kripto para borsasına giriş yapın.

2. Adım: Hesap açın ve BSW almak için para yatırın.

3. Adım: Ardından istediğiniz miktarda BSW alım emri verin.

4. Adım: Alınan BSW’ler sanal cüzdanda ya da varsa donanım cüzdanda saklanabilmektedir.

Sitemizdeki diğer blogları okumayı unutmayın.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.