Binance Nedir? BNB Al

BitTurk
Binance Nedir? BNB Al

Binance nedir ve BNB alımını bu makalemizde açıklıyoruz. Binance, Temmuz 2017’de piyasaya sürülmüştür ve dünyanın en büyük kripto para borsasıdır. Binance’nin kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao‘dur. Binance’in sahip olduğu en büyük rekabetlerinden biri, geliştirme isteğidir. Şirket 2017 yılında sadece bir kripto borsası olarak başlamışken, bugün Binance hizmetlerini çok sayıda farklı alana yayılmıştır. Borsanın web sitesindeki vizyonu, tüm blok zinciri ekosistemi için altyapı hizmetleri sağlayıcısı olmaktır.

Binance nedir sorusunun cevabına gelince, Dünyanın en büyük kripto para borsası olmasının yanı sıra Binance, kullanıcıları için eksiksiz bir işlevsellik ekosistemi başlatmıştır. BNB ağı, tüm dünyaya yeni çağ finansmanı getirmek için blockchain teknolojisinin güçlerini kullanan Binance Chain, Binance Smart Chain, Binance Academy, Trust Wallet ve Research projelerini içeriyor olmasıdır. BNB Coin, birçok Binance alt projesinin başarılarının ayrılamaz bir parçası olmuştur.

Binance Nasıl Satın Alınır?

Binance satın almak için BitTurk’e kayıt olun. Ardından banka hesabınızdan, BitTurk’e Türk Lirası gönderin.

BitTurk’te Binance alım işlemleri yapabilirsiniz. Gerekirse BitTurk hesabınıza kendi adınıza ait banka hesabınızdan Havale ve ya EFT ile TL yatırabilirsiniz.

Ayrıca BitTurk‘te düşük komisyon oranları ile BNB ticareti yapabilirsiniz.

BNB alt yapısı gereği bankalardan farklı çalışır. Kullanıcılar ayrıca BNB ile bankalara ihtiyaç duymadan birçok finansal işlemi yapabilmektedir.

BNB satın almak için hemen BitTurk’e kayıt ol.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.