Binance İnovasyon Nedir?

BitTurk
Binance İnovasyon Nedir?

Binance İnovasyon nedir bu makalemizde açıklıyoruz. Binance İnovasyon kategorisinde alım-satım yapmak isteyenler için şartlar vardır. Bu şarta göre kullanıcıların alım-satım yapmaya başlamadan önce inovasyon kategorisinin web versiyonu içine girmeleri gerekmektedir. Kullanıcılara sunulan ön uyarı modelindeki anketi doldurmak zorunludur. Anketi tamamlayanlar normal şekilde Binance hesaplarına giriş yapmaktadırlar. Ek olarak inovasyon kategorisi ile işlem çiftleri seçilerek yatırım emirleri vermek mümkündür. Binance İnovasyon kategorisinde dalgalanma oranı yüksektir. Bu nedenle değişken fiyatlar ve inovatif token birimleri öne çıkmaktadır. Bu nedenle ilk olarak bu bilgilerden haberdar olunduğunu göstermek için anket tamamlamak ve daha sonra alım-satıma geçmek şart koşulmuştur.

Binance İnovasyon Kripto Para Birimleri

Binance İnovasyon kripto para birimleri diğer bir ifade ile inovasyon coinlerden bahsedelim. Bunlar; ALPHA, BAKE, BEL, BURGER, CAKE, BZRX, CREAM, FLM, NBS, SPARTA, SUN, SUSHI, XVS, SWRV, VIDT, WING, GHST şeklinde sıralanmaktadırlar. Bu kripto para birimlerinin çoğu yeni olarak adlandırılmaktadırlar. Hepsinin kendine has konsepti vardır. Ortak noktaları ise her kripto para biriminde olduğu gibi merkeziyetsiz ağda işlem görmeleri, cüzdanlarda saklanabilmeleri, takas ve alım-satıma kripto para borsasında girmeleridir. Ek olarak en temel özellikleri ise diğer altcoin birimlerine göre seri fiyat değişimleri yaşamaları ve dalgalı bir borsa alanını yaratmalarıdır.

Binance İnovasyon’da Bulunan Kripto Paralarla Ne Yapılır?

Binance İnovasyon kategorisinde alım-satımı yapılan kripto para birimleri ile birden fazla işlem yapılmaktadır. İlk olarak TL ve dolar cinsi ile satın alım, ikinci adımda satış, üçüncü olarak diğer kripto para birimleri ile takas yapmak mümkündür. Bu temel işlemlerin yanı sıra her coin ile farklı işlem gerçekleştirmek mümkündür. Örneğin inovasyon coin birimlerinden ALPHA ile alım-satım yapmadan da kazanç elde edilmektedir. Bunun için ilk olarak alım yaparak sanal cüzdana ALPHA eklemek gerekmektedir. Ardından “stake etme” adı verilen işlemden yararlanmak mümkündür. Ek olarak ALPHA inovasyon coin alan ve bunu kripto para cüzdanında belirli vadede saklamayı tercih eden daha doğrusu kitleyen yatırımcı yeni ALPHA kazanmaktadır. Bu sistem ile bankacılık işlemlerindeki mevduat faiz kazancı kripto para dünyasına uyarlanmıştır.

Sitemizdeki diğer blogları okumayı unutmayın.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.