BigBang Core (BBC) Nedir?

BitTurk
BigBang Core (BBC) Nedir?

BigBang Core (BBC) nedir sorusunu bu makalede yanıtlıyoruz. BigBang Core, Nesnelerin İnterneti (IoT) ve blok zincir teknolojisini birleştirmeyi amaçlayan bir platformdur. Bu platform, iki teknoloji birleştirerek alandaki en büyük sorunlar arasında yer alan genişletilebilirlik ve esneklik sorunlarını çözmeyi amaçlar. Bunun için ağaca benzeyen bir blok zincir modeli üzerinde çalışmaktadır. Bu blok zinciri, merkeziyetsiz bir şekilde çalışan eşler arası (P2P) kripto para ticaretini destekleyen bir ağdır. Ağaç benzeri yapısıyla, eşzamanlılık ve işlem genişletilebilirliğini tamamen yeni bir düzeye taşır. Böylece, çeşitliliği ile zincirleri sonsuz ölçüde genişletmeye olanak tanır. Ayrıca, farklı blok zincirleri arasındaki veri alışverişini de destekler. Bunu yaparak, gelecekteki karmaşık IoT iş modelleri için sağlam bir temel oluşturur.

BigBang Core’un güvenli ve merkeziyetsiz yapısı, platformu birçok kurumsal yatırımcı için odak haline getirir. Buna göre emlak ve tedarik zinciri gibi alanlardaki şirketler, BBC ile IoT teknolojisi ve blok zincirinden yararlanabilir. IoT, gelişmiş teknolojik cihazların birbiriyle iletişim halinde ve entegre bir şekilde çalışmasını ifade eder. BBC, blok zinciri güvenliğini sağlamak için kendine has bir konsensüs mekanizması kullanmaktadır. Bu yapı PoW ve PoS özelliklerini barındırır. PoW ile kullanıcılar, bilgisayarlarının CPU gücünü kullanarak BBC coin madenciliği yapar ve ağın güvenliğini sağlarlar. Bununla birlikte isteyen kullanıcılar PoS ile token staking de yapabilirler. BBC sahipleri, tokenlerini platforma kilitleyerek ağ doğrulayıcısı olur ve ödül kazanırlar. İki modeli de benimseyerek BigBang Core, diğer blok zinciri ekosistemlerinden daha güvenli bir yapı inşa etmeyi amaçlamıştır.

Bir güvenlik yönetimi platformu olan BigBang Core, kullanıcılara bir dizi hizmet sunar. Buna göre özellikle kurumsal yatırımcılar ağın sunduğu IoT ve blok zincir teknolojisinden yararlanmaktadır. Ancak bunu yapmak için platforma BBC coin ile ödeme yapmaları gerekmektedir. Ağın sunduğu tüm güvenlik mekanizmaları ve hizmetlerde BBC bir itici güç olarak çalışır.

BigBang Core Nasıl ve Nereden Alınır?

1. Adım: BBC almak için tercih ettiğiniz kripto para borsasına giriş yapın.

2. Adım: Hesap açın ve BBC almak için para yatırın. 

3. Adım: Ardından istediğiniz miktarda BigBang Core alım emri verin. 

4. Adım: Alınan BBC’ler sanal cüzdanda ya da varsa donanım cüzdanda saklanabilir.

Sitemizdeki diğer blogları okumayı unutmayın.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.