Bholdus (BHO) Nedir?

BitTurk
Bholdus (BHO) Nedir?

Bholdus (BHO) nedir bu makalemizde açıklıyoruz. Bholdus (BHO) hem merkezi olmayan finansal (DeFi) uygulamalara hem de değiştirilemez tokenlere (NFT’ler) adanmış Substrate çerçevesine dayalı çok zincirli platformdur. Platform saniyede 10.000 işleme kadar yüksek işlem hızı sağlamaktadır. Finansal türev problemlerini çözen bir platformdur. Ek olarak finansal riskleri en aza indirmektedir. Genellikle Güneydoğu Asya’da KOBİ finansman çözümleri sunmaktadır. Platformun yerel kripto para birimi ise BHO’dur.

Bholdus projesinin amacı düşük maliyet, yüksek güvenlik ve benzersiz işlem hacmiyle kripto alanını nitelikli gerçek dünya varlıklarıyla birleştirmektir. Ek olarak Bholdus küçük ve orta ölçekli işletmeler için ipotek kredileri sağlamaktadır. Blockchain ve NFT protokollerini kullanmaktadır. Bholdus sisteminin borç verme ağına erişim sağlamanın yanı sıra değer ve gelir getiren varlık deposu olarak kullanılmaktadır. Kripto para uzmanlarına göre özellikle NFT sektörüne yönelik bir projedir. Bu nedenle BHO yatırımı oldukça dikkat çekicidir. Bholdus projesi düşük işlem ücretleri ve yüksek işlem hızıyla dikkat çekmektedir. İşlemlerin saniyeler içinde minimum aktarım/alma ile yerel sabit paralar sunması nedeniyle coin popülerlik kazanmıştır.

Bholdus zinciri substrate çerçevesini kullanmaktadır. Ölçeklenebilirliğini parachain aracılığıyla yürütmektedir. Böylelikle işlemlerin verimliliğini artırmaktadır. Bu nedenle kripto para uzmanları tarafından da geleceğinin parlak olacağı düşünülmektedir. 

Avantajları:

  • Coin için likidite oluşturarak Bholdus’taki havuzlarda farming yapmak mümkündür.
  • Kazanılan BHO miktarı sağlanan likidite miktarı (LP) ile orantılıdır.
  • BHO sahiplerinin projenin yönetiminde oy kullanma hakkı bulunmaktadır.
  • Ağ işlem ücretinin yanı sıra akıllı sözleşmeler oluştururken gaz ölçümü gwei desteği de sağlamaktadır.
  • Coin Bholdus’da kullanılan kredilerin %50’si kullanıcılara göndermekedir. Kalanlar ise deflasyon için yakılmaktadır.
  • Bholdus’un LaunchPad başlatıcısındaki diğer projelere katılma fırsatı sunmaktadır.

Bholdus (BHO) Nasıl ve Nereden Alınır?

1. Adım: BHO almak için tercih ettiğiniz kripto para borsasına giriş yapın.

2. Adım: Hesap açın ve BHO almak için para yatırın. 

3. Adım: Ardından istediğiniz miktarda BHO alım emri verin. 

4. Adım: Alınan BHO’lar sanal cüzdanda ya da varsa donanım cüzdanda saklanabilir.

Sitemizdeki diğer blogları okumayı unutmayın.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.