Beefy Finance (BIFI) Nedir?

BitTurk
Beefy Finance (BIFI) Nedir?

Beefy Finance (BIFI) nedir bu makalemizde açıklıyoruz. Beefy.Finance, kasa sistemi aracılığıyla getirileri optimize etmektedir. Bu kasalar yatırım araçlarıdır. Ayrıca akıllı sözleşmelerin kullanımı yoluyla stratejiler uygulamak mümkündür. Kasalar, en iyi yield farming fırsatlarını otomatikleştirmektedir. Böylelikle kripto varlıklar likidite olarak kullanılmaktadır. Ek olarak varlıkları teminat olarak sunmak ve teminatı yönetmek tasfiye şansını azaltmaktadır. Varlıkları getiri ve bileşik kar elde etmek için kullanmak mümkündür. Bu özellik kombinasyonu, kullanıcıların DeFi farmingi otomatikleştirmelerine ve getirileri optimize etmelerine imkan tanımaktadır. Bağımsız bir yield farmingin karar verme ihtiyacını ortadan kaldıran kasa güncellemeleri bulunmaktadır. Beefy.Finance’de para yatırma ücreti bulunmamaktadır. Ancak para çekme tutarının %0.01’i kadar bir para çekme ücreti bulunmaktadır.

BIFI sahipleri tokenlerini bir yönetişim havuzunda stake etmektedirler. Daha sonra, havuzdaki yüzdelerine göre günlük olarak WBNB’yi bahisçilere dağıtmaktadırlar. Üstelik kullanıcıların oylamaya katılmak için tokenlarını geri alması gerekmemektedir. 2020’de piyasaya sürülen Beefy.Finance (BIFI), Binance Akıllı Zincirde yield farmingde getiriyi en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olan getiri optimizasyon aracıdır. Yield farming getiri ya da ödül elde etmek için kripto varlıklarınızı akıllı sözleşmeye dayalı bir likidite havuzunda stake etme veya ödünç verme uygulamasıdır. Borç veren likidite sağlayıcı olarak bilinmektedir. Paranın tutulduğu fon likidite havuzudur. 

Beefy Finance Coin Nasıl Alınır?

1. Adım: BIFI almak için tercih ettiğiniz kripto para borsasına giriş yapın.

2. Adım: Hesap açın ve BIFI almak için para yatırın. 

3. Adım: Ardından istediğiniz miktarda BIFI alım emri verin. 

4. Adım: Alınan BIFI’ler sanal cüzdanda ya da varsa donanım cüzdanda saklanabilir.

Sitemizdeki diğer blogları okumayı unutmayın.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında sayılmamaktadır. Bu sebeple, yalnızca burada yer alan bilgi ve yorumlara dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.